Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Indexrelém nem működik. Mi...

Ebeni95 kérdése:

Indexrelém nem működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nos, 12V-os rendszer. Bekötöttem mind a négy indexet, relét, mindent. De nem akart működni, csak simán világít folyamatosan. Az akkum kuka, zárlatos lehet, töltés után pár nappal lemerül. Terhelés mellett kb. 5-6V-ot mértem, emiatt (alacsony feszültség) nem működhet?

2014. ápr. 8. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

ajjaj!

Nos a szabályzód nem jó,valami elpukkanhatod benne(egyik dióda szerintem) ,ilyenkor csinálja hogy csak keveset termel.

De ez kb olyan mintha egy simsonos vagy MZ-zés írná ezt a kérdést.

Ha ilyen régi mocid van akkor nézd át rendesen a bekötéseket,hogy nem cserélted e fel a vezetékeket,de elképzelhetőnek tartom hogy a feszültségszabályzód nem jó!Ami a relét illeti,szerintem alacsony feszültségnél is lehet működnie kellene de lehet hogy nem :)ha nem elektromos akkor lehet nincs akkora feszkó működtesse a mechanikát.

2014. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nincs benne akksi nem is fog menni. nézd át a vezetékelést
2014. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van benne akksi, csak rossz. 2004-es Honda CBR-ről van szó és működőképes motorról lett bontva a relé. Majd holnap akkor inkább megnézem...
2014. ápr. 8. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!