Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tervezek 5-ös (e60)...

Most tervezek 5-ös (e60) bmw-t venni. Szerintetek ez jó vétel lenne? Replika felni van az autón. Szerintetek mennyi ideig bírja egy ilyen felni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jún. 28. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
jó én tudom hogy jó az audi, nekem is az van Isten tudja hány kilóméterrel, de hogy a BMW szar lenne az hülyeség, a korabeli benzines bmw-k is sokat bírtak, azt meg ne felejtsük el, hogy egy 1.6-is VW motor 75 lóerrős volt, még a korabeli BMW 1.6-osok 106 lóerősek, lehet hogy többet bír egy 2.6-os 150 lovas, vagy 2.8-as 175 lovas audi motor, miközben a BMW 2.5-ös motorjai 192 lóerősek voltak már '90-ben, szóval ez sem mind1.., azt aláírom hogy ha a 2.5-ös 5 hengeres TDI-t hasonlítjúk a BMW 2.5-ös TDS motorjávbal, az audi nyer, ilyen az élet...
2014. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
De azt hogy jó-e az autó nem az dönti el, hogy hány lovas. Hiába 106Le vagy több ha elektronikája szar
2014. jún. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nem szarabb az elektronikája
2014. júl. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
De az. saját tapasztalatod van vele vagy csak hallottál róla mert nem mindegy...
2014. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
mert neked van? az hogy volt egy audid meg egy BMW-d még nem reprezentál semmit, még ha azonos évjárat, és kategóriájú autók lennének akkor sem...
2014. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Elég sok mindent pedig. Majd ha egyszer veszel egy ilyen szart rájössz addig lehet neked mondani bármit.
2014. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
de most érted, rokonomnak volt és meg volt vele elégedve, plusz mivel BMW párti vagyok van több BMW-s ismerősöm annak, ellenben van olyan ismerősöm akinek az A6-osában beokádtak a PD elemek, most akkor kinek van igaza?...
2014. júl. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most árultad el magad BMW párti... Csak egy divat autó.. Minden kis taknyos hülye gyerek meg felfújt kopasz gyökér BMW-t akar. Normális ember nem vesz ilyen szart. Én egy autó pártán sem állok. A6-nál is bármi előfordulhat. De a BMW-nél az "autóik" 90% hibás.. Az 10% elenyésző a sok szaroz képest amit piacra dobnak.
2014. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
ez a 90 vs 10 % nettó hülyeség, a szubjektív véleményed a márka megítéléséről megint csak nem mérvadó annak, akinek ez tetszimés ilyet akar. Nem érdekel hogy divat autó, nem nagyobb divat mint az A6-os, a passat meg a tuning golfok, amikkel dunát lehetne rekeszteni... Én nem divatból szeretem a BMW-t,gyerek korom óta, mióta tudom hogy létezik ailyen márka. Nem az X5-ös óta szeretem a BMw-t, engem még az e34, e30 és társaik fogtak meg, de szerintem te sokkal jobban elfogult vagy csak negatív megközelítésből...
2014. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

ti sok IQ betyár nekem egy e60 as 530d-m van soha a büdős életbe semmi baja nem volt se elektronika se semmi ,,

egyik legjobb autó ennél már csak max az Audi A6 3.0 TDI a jobb

ja és az alkatrészek sem drágák hozzá mert nem nagyon kell öket cserélni csak olajat szürüket kell cserélni na meg a tárcsát pofát a fékbe

2014. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!