Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A felni szelepek szabványosak?

A felni szelepek szabványosak?

Figyelt kérdés

A kérdésem az hogy a szelepek szabványosak ?

Nyilván a hosszúságuk más, engem az átmérője(szélessége) érdekelne!

Most vettem felniket, és ajánlották hogy a szelepeket cseréljem le.


2014. jún. 23. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
A guminak van szelepe, a felninek nincs.
2014. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, talán a gumikat fel tudod tenni egymagad? Ugye nem, akkor meg majd a gumis kicseréli a szelepeket amikor elviszed felgumizni a felniket!

Az én gumisom automatikusan cserélni szokta a szelepeket ha új gumit tesz fel...

2014. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
miért ne lenne?
2014. jún. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, a gumis fel fogja szerelni.

DE jobban szeretem ha tudom hogy mit tesz bele. Majd én megveszem amilyen tettszik vagy amelyik megfelel nekem.

És azt tudom hogy milyen, biztosan új. Ki tudja a szerelők mit sunnyognak.

Szerintem ezt meg tudjátok érteni

2014. jún. 23. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, ezt nem lehet megérteni. Te nem értesz hozzá, a gumis igen. Megveszel valamit amit jónak gondolsz és gondolom a munkára meg garanciát várnál el! Közben meg a gumis nagy eséllyel előveszi azt a fiókból amiért szaladgálnál. Persze ha valami Homasita tuning szelepekre vágysz, az nem biztos, hogy lesz raktáron. Aztán az is előfordulhat, hogy nem beszél le róla és berakja, de aztán letagadja, hogy ott jártál.


Az átlagsugarú user ellenben elmegy a gumishoz, rábízza a szakmunkát, aztán ha gondja van, akkor visszaviszi garanciában. Ha szar szelepet rak be, akkor kétszer dolgozik de csak egyszer kap fizetséget. Nem kell feleslegesen bonyolítani a dolgokat.


Olyan nincs, hogy valaki a saját emberében ne bízzon meg!

2014. jún. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tipikus egységsugarú user, aki mindent jobban tud a szakiparosnál. Ha az iparos hagyja falnak menni a saját elképzelései mentén, akkor is ő lesz a hibás, hogy miért nem szólt...

Autózz és tölts el időt pár ezer forint értékben, hogy egy kéátszáz forintos szelepet megvegyél száznyolcvanért...


Persze ha belefutsz egy rosszba (mindig akad hibás), akkor a gumis szívesen kicseréli majd - munkadíjért, és te kicseréltetheted az olcsó szelepet ott ahol vetted - garanciában.

Ha ő adta a szelepet, ingyen fogja cserélni, ha véletlenül esetleg rossz lenne.

2014. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!