Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 10 éves szívó benzinmotor...

Egy 10 éves szívó benzinmotor sokkal megbízhatóbb, mint egy ugyanilyen idős turbo dízel?

Figyelt kérdés

Persze tegyük fel, hogy mindkettő rendesen karban volt tartva. A dízellel sokszoros esély van egy spontán lerohadásra?

Idáig csak benzineseim voltak ('95-07 évj.), német, olasz, japán és nagyon megbízhatóak voltak. Első dízelen gondolkozom most a nagy futás miatt.


2014. jún. 26. 21:05
 1/7 anonim válasza:
22%
Japán dízelt :)
2014. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha évi 25.000-nél többet használnád akkor Dízel, de ha jóval kevesebb akkor benzin.

A dízelek jellemzően sokkal többet futottak mint benzines társaik.

Sokat agyaltam rajta én is, hogy benzin vagy Dízel, de akármilyen jó is egy dízel, akkor is macerásabb.

Ugyanolyan Turbós benzines mondjuk jóval erősebb mint egy dízel!

2014. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Engem most igaziból csak a megbízhatóság része érdekelne.
2014. jún. 26. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban így van.
2014. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Olasz,Francia dízel az kuka.

Malac passatok viszont még mindig szépszámmal futkorásznak,fél millió kilométerrel a hátukmögött...

2014. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
LOL, akkor biztos azért nyomja a kocsijaiba a BMW/Mini a PSA HDi dízeleket, vagy a Suzuki/Opel a Multijeteket. Elment az eszük szerintem.
2014. jún. 27. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
5-ös válaszolónak üzenem, hogy a BMW-ben illetve a Mazda-ban ugyan az a PSA-s dízelmotor van mint egy citroenben. Ez alapján ha a japán dízel megbízható akkor a francia is?
2014. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!