Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Motowell robogókról?

Figyelt kérdés
Főleg a Crogen City és a Magnet Sport érdekelne.

2014. jún. 26. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igazából az összesben ugyan az a 4t blokk van
2014. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindkettő 2t...
2014. jún. 26. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:
azthitted:D
2014. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel motort?
2014. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: benézted, mindkettő 2t. Ne okoskodj olyankor, ha hülye vagy a témához.


2. válaszoló: mire gondolsz? Nagyobb ccm-re, vagy váltós 50-esre?

2014. jún. 27. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen,váltós motorra gondoltam! Pl egy Yamaha DT 50-80! Ezerszer nagyobb élményt ad mint egy robogó! Másrészt Motowell!!---szerintem űber gagyi minőség lehet! Inkább akkor egy 10 éves Japó gép!
2014. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

80-as gépet nem vezethetek B-s jogsival, tapasztalatom meg nincs, hogy letegyem a könnyített A1-et. Az 50-es supermoto-kat egy ideig nézegettem, de csak rommá hajtottakat találtam, ami ugyan jó árban volt, egy csomót kellett volna rákölteni pluszba. Hiába mondta az össz4s hirdető, hogy ez aztán jó állapotú.


Simson-t nem akarok, ahhoz már nincs normális minőségű alkatrész, csak utángyártott vackok.


Ezért maradnak a robogók, elsőnek jó lesz az. Aztán 1-2 év után úgyis lecserélem egy minimum 125-ösre, az már váltós lesz.A fő gondom ezekkel, hogy csutkagázon szét vannak hajtva a használtak. Ami meg nem, drágán adják. Ezért akarok újat venni, de nem 6-700 ezres, irreálisan magas áron. Nézegettem a Motowell-eket, a Keeway-eket, és a Linea-kat. Mindhárom van a családban évek óta, és egyikkel se volt még nagy gond, persze apróságok akadtak.


Én egy percig se állítom, hogy japán, meg olasz minőség, de ezért is ennyi az ár. Szóval akkor a Motowell, Keeway, Linea hármasból melyik szerintetek a legjobb?

2014. jún. 28. 09:45
 8/9 crogen city válasza:
Nekem van egy crogen city 2t robogóm ami még csak 4hetes de már másodszor cseréltek benne müszerfalat szerintem meg sokat eszik vagy a benzinszintmérő csal nem tudom ja és az alvázszámban nekem az van jelölve 2002/24 ez mi?
2015. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 crogen city válasza:
nekem volt keeway matrixom is jó gép volt csak a csavarok estek ki mindig meg az első sárvédőm eltört de ahhozz képest jó márka még ha kinai is,volt utána linea maxx-om hát eléggé nagy darab robogó de az idomok rosszak rajta nincsen rendsen megcsinálva egyenlőre ennyi.
2015. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!