Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg megbüntet a rendőr ha...

Tényleg megbüntet a rendőr ha egy simson s51-es vázba egy turbóhűtéses schwalbe blokkot rakok?

Figyelt kérdés

#bkcjb
2014. jún. 24. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem nincs az a rendőr aki ezzel foglalkozna , de még kpm-es se.. másrészről ugyan akkora köbcenti méretű blokkot raktál bele ami szerintem nem szabálytalan arra tis figyelmet fordítva hogy nem műszaki köteles..


egyébként bele akarod rakni szerintem nyugodtan bele rakhatod.. ebből tuti nem lesz probléma

2014. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem büntet meg, amúgy meg annyira nem én úgy tudom hogy egy gyártótól származó blokkot még az autóba is lehet tenni hivatalosan, akkor egy Simonsba mér ne ?! Az a lényeg hogy a papírjaid rendben legyenek és legyen rajta világítás, meg bukó rajtad.
2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!