Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szeretnek jobban az...

Mit szeretnek jobban az oktatók jogosítványszerzésnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az oktató azt szereti jobban ha ugy megyek oda hogy egyátalán nem tudok vezetni,vagy azt ha már tudok?

2014. jún. 20. 13:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az már részletkérdés milyen az autó (természetesen jó műszaki állapotban legyen stb), de nem csak egyre adják a jogsit :)
2014. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem úgy megy ez, hogy egyiket tudod vezetni a másikat meg nem. :D Ha megkapod a jogsit onnantól elvileg bármelyik kocsil kéne tudni közlekedni.
2014. jún. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én régóta vezetek már, és úgy mentem oda, hogy "hát én nem nagyon vezettem még, hülye vagyok hozzá"

És szépen lassan egyre többet mutatsz magadból, ilyenkor büszke lesz, hogy megtanít vezetni.

2014. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Csak nem leszek béna :D
2014. jún. 22. 13:29
 15/17 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezte, hogy vezettem-e már és mondtam, hogy igen, aztán az első vezetésóra után mondta is az oktató, hogy örül neki, hogy ügyes tanulót kapott (pedig lány vagyok:D). Sőt azt is mondta, hogy jó, hasznos dolog, ha otthon is tudom gyakorolni a kuplungolást. Szóval teljesen korrekt, én nagyon megkedveltem :)
2014. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én alapból imádok vezetni, szóval állandóan könyörgök a szüleimnek, hogy vigyenek ki gyakorolni :D
2014. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát,én mondtam neki hogy életembe nem vezettem még,de első órán már forgalomba is vezettem..érdekes :)
2014. júl. 11. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!