Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szeretnek jobban az...

Mit szeretnek jobban az oktatók jogosítványszerzésnél?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az oktató azt szereti jobban ha ugy megyek oda hogy egyátalán nem tudok vezetni,vagy azt ha már tudok?

2014. jún. 20. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem hülye az oktató-tudja ki a nul Km-es, és ki az aki már vezetett! :D
2014. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt, ha nem tudsz, mert akkor több óra kell ami = több pénzel. Meg ha már tudsz vezetni, akkor lehetnek rosszul berögződött dolgok. Én pl évekkel a jogsiszerzés előtt vezettem már és berögzült, hogy tenyérrel tekerem a kormányt, ami ugye nem megengedett. Nehéz volt a 30 órát és a vizsgát kibírni, hogy nem tekerhettem tenyérrel, de azóta is úgy csinálom. Ha nem vezetsz előtte, akkor jól rögzülnek alapból a dolgok, nem lesz nehéz átállni a rossz szokásokról.
2014. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
így van :D , ám talán az még oké hogy van fogalmad mi mi , de azt már utálják ha nekiállsz az otthoni autóval gyakorolgatni miközbe már hozzá jársz vezetni :D
2014. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem is akarom áttvágni,csak én még életemben nem vezettem és ha ezt nem szeretik akkor valamit kéne kezdenem magammal:D
2014. jún. 20. 13:53
 5/17 A kérdező kommentje:
értem,köszi a válaszokat,tudni tudom mi hol van,meg nagyábol hogy mit kell csinálni.Gyakorolni nem akarok itthon MÉG amig nem vezettem az oktatónál mivel teljesen más autónk van mint amivel tanulni fogok
2014. jún. 20. 13:56
 6/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen autón gyakorolsz! Lényeg Őt nem tudod átverni! sztem nyugodtan gyakorolj, hiszen több évtizede vezetek, és még sem tudok... :D mj: a két fiamat Én tanítottam mellette és ma már mindkettő NY-európát járja! Sok sikert! Te döntesz!
2014. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
na épp ezért nem szeretik ha te otthon nekiállsz tanulgatni az otthonival mert teljesen más, tanuló autóra kell hogy koncentrálj és tanuld meg :)
2014. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi, és szerintetek a Renault Thalia tanulókocsinak milyen?
2014. jún. 20. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
én clio-val tanultam, nagyon jó tanuló autó volt :)
2014. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,hogy nem-e nagy,vagy nehéz :)
2014. jún. 20. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!