Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » "HELP". Ez az autó megérhet...

"HELP". Ez az autó megérhet ennyit vagy inkább felejtsem el?

Figyelt kérdés

[link]


Őt néztem ki, de sosem volt dízel autónk, nem tudom megérhet-e ennyit.



2014. jún. 17. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyit megér, főleg ha igaz az, amit ir róla a tulaj. Apám haverjának volt ilyen, nemrég vált meg tőle, valami brutális amit az az autó kapott, de csak ment, ment és ment, 200 km-s útra nyugodtan elindultunk vele, olyan megbizható és a fogyasztása is tényleg nagyon kicsi. Ha találsz rajta hibát akkor próbálj alkudni, de igy is megéri. Szükségmegoldásnak tökéletes, de akár évekig is szolgálhat. A dizelsége nem hátrány, sőt, ebben nincs se turbó, sem nemtomhányezerbárral működő befecskendező, egyszerű mint egy benzines.
2014. jún. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A motort le tudod ellenőriztetni egy szerelőnél, aki a hengerekben külön-külön meg tudja mérni a kompressziót.

Ha már ott vagy a műhelyben, akkor alá is tudsz nézni a kaszninak.

2014. jún. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem érné meg megvenni. Azért ez már veteránkorú, és ott már nem nagyon lehet nagyobb költségek nélkül megúszni a dolgot.

Ráadásul egy kombi vonóhorgos dízeltől évi 10 ezer km nagyon kevés futás. Ez normális használat mellett legalább félmilliót kellett volna menjen.


Persze szerencséd lehet. Hirdetési szövegre nem adunk, az eladó nem fog semmi negatívat beleírni mert akkor a hülye sem veszi meg. Egy nézést megér, de nagy álmod ne legyen. Még műszaki sincs rajta, esetleg ha megnézed egyezz meg a tulajjal hogy műszakit tegyen rá, és majd annyival többet fizetsz, ha nem akarja elvinni akkor annak oka lesz.


Ennyi pénzért olyan autót érdemes keresni amin van műszaki, mert ez az árkategória a már nagyon leharcolt autókat foglalja magába, amik fél lábbal a bontóban vannak.

2014. jún. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a hirdető egy kicsit hantázik a Km-el kapcsolatban még akkor is megéri szerintem, itt a környékünkön van egy ilyen ütött kopott, azon tényleg soha nem csinálnak semmit.. Egyébként a hirdetés szövege alapján a motor fel lett újítva, bár számlákat lehet róla kérni hogy igaz-e.. Egyébként ha megnézed élőben nézd meg hogy füstöl-e ha igen hogy, ha kéken akkor felejtsd el mert eszi az olajat :)
2014. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-mas

Lehet benne nyugodtan 1 millió km is, attól még jó vétel. Ja és még több mint egy évig van rajta műszaki is.

2014. jún. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, a műszakit nem láttam (a hahu régi dizájnján feljebb volt). De szakemberhez mindenképp el kell vinni vétel előtt, a rozsda csúnya dolgokat művelhet. Hiába az alvázvédelem, csodákra az sem képes.
2014. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, 150ezerért valószínűleg max 10 éves rozsdamentes hibátlan kocsit kapsz...

Jó vétel lehet, ennyi pénzért, ha igaz a hirdetés szövege szerintem jobbat nem nagyon találsz.

2014. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alkatrész ellátottsága is viszonylag jó és olcsók is. 1.6 D egy picit gyengécske ekkora autóhoz szerintem és nagy terhelés nem tesz jót a motornak.
2014. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-asnak...állapotot veszel, nem km-t. Én 10 éve vettem 980e km-t futott Toyota kisbuszt, mert a motorja még teljes erővel dolgozott, munkásautónak meg tökéletesen megfelelt. És hibátlanul dolgozott évekig, csak közbe kirohadt a kaszni alóla, de az más dolog.
2014. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!