Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen megoldások léteznek...

Milyen megoldások léteznek egy szivargyújtó nélküli autóban navigáció áramellátására?

Figyelt kérdés
Adott egy drága autó, amiben nincs szivargyújtó, viszont a navit muszáj tölteni. Hogyan tudom megoldani az áramellátást?

2014. jún. 11. 02:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg be kell építeni egy szivargyújtót.
2014. jún. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Az egyes már megírta a legjobb megoldást. De vannak még alternatívák:


1. Végy egy jól feltöltött laptopot például, és arról töltsd USB kábelen.

2. Vegyél másik 5 akksit a GPS-hez, és cserélgesd.

3. Létezik napelemes töltő, elég kicsi a hatásfoka, de mobiltelefonhoz, GPS-hez jó. Persze kell a napsütés is.

4. Barbár megoldás: elvágod a GPS vezetékét, és direktbe kötöd.

5. Mindig, amikor lemerül, megállsz egy parkolóban, és "kölcsönáramról" töltöd.

2014. jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
huzatsz be neki 1 vezeteket, hiddel meglehet igenyesen is csinalni! akar kesztyutartobol, konyoklobol, ahova el tudod rejteni.
2014. jún. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy le van csak dugózva a gyújtófoglalat? Vagy van, de más szabványú? Milyen autó?
2014. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Ha megoldható, hogy otthon mindig rátöltesz, akkor USB-n keresztül használj külső akkut a GPS-hez. Sajnos nem tudom, hogy mennyi ideig bírják:

- [link]

- [link]

2014. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen kocsi ez kicsit hihetetlen,de ha ügyes vagy te is belerakhatod vagy elviszed szakemberhez megéri belerakatni mert szivargyújtó az mindig jó ha van
2014. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az autó:

[link]

2014. jún. 11. 12:34
 8/8 A kérdező kommentje:

A linkelt autó nem az enyém, csak teszt, de ugyan olyan színű, csak a belseje szebb az enyémnek.

Megtaláltam... Megvan a szivargyújtó...

A legutolsó hely, ahol kerestem volna, az a sebváltó mögötti hely... Egy rolóval volt eldugva, de amúgysem hasnolított szivargyújtóra...

Az eladó nemdohányzóként hirdette, de most akkor találja ki az ember, hogy melyik verzió: Nem dohányoztak benne, vagy nem dohányzó gyártmány...

2014. jún. 12. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!