Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millióért milyen autót...

1 millióért milyen autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ősszel, vagy télen szeretnék venni egy autót a fent említett összegért. Ezt a pénzt ténylegesen az autóra szentelném, tehát nem számolom bele az átíratást, kötelezőt, műszakit, egyéb dolgokat.

Ti milyen autót ajánlanátok? Az elvárásom annyi lenne, hogy mindenképp benzines legyen, rövid távon használnám napi szinten. A fogyasztása álljon meg vegyesben max 8 literből. Amit semmiképp sem szeretnék venni: BMW, Merci.

28F vagyok, volt már szerencsém egy 2006-os Seat Cordobához, szóval azt sem szeretnék. Minden egyébre nyitott vagyok.

Előre is köszi a válaszokat!



2014. jún. 7. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod kérdező,ha egy alfa a szíved vágya vegyél azt, én viszont önszántamból soha nem vennék alfát.
2014. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kerüld az alfákat, a futőműve mindegyiknek széthullik a magyar utakon. a felujítása még 40% kedvezménnyel is min 150000ft körül lesz.

Talán a legfontossabb tanácsom, ne a korát nézd, hanem az állapotát!!!

Én japánt vennék a helyedbe, azokban kevesen csalódnak.

2014. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!