Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 ccm-es supermotok közül...

125 ccm-es supermotok közül mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Max 300000 Ft, ugye használtan.
2014. jún. 2. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
De ha 300001 Ft, értelemszerűen jó. (Tehát 50-60-70 ezer lesz még.)
2014. jún. 2. 21:14
 2/7 anonim ***** válasza:
építs egyet.
2014. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért ha találsz Yamaha XT-t, az nagyon jó, meg leszel vele elégedve. Ha viszont hajlandó vagy kompromisszumot kötni és hanyagolni a jó fogyasztást, megbízhatóságot, igénytelenséget, akkor nézhetsz 2-üteműt, azok erősebbek (én inkább a racionalitást választanám, de mmindenkinek szive joga eldönteni, hogy mit talál fontosnak...). Mondjuk egy Yamaha DT, vagy egy Aprilia (nem akarok hülyeséget írni, azért csak simán Aprilia, mert az SX/RX/MX hármasból nem tudom, melyik a supermoto), és a Derbi is tud kis köbcentis supermotokat gyártani. A Husqarna és a KTM is gyárt, de azok általában drágábbak.
2014. jún. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2t mióta igénytelen? suzuki dr,derbi drd, senda,
2014. jún. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvassd el még1x... "Ha hajlandó vagy hanyagolni az igénytelenséget", magyarul, ha nem baj, ha a motor igényes lesz, akkor ... egy szóval se mondtam, hogy a 2T-k igénytelenek, az ellenkezöjét állítom!
2014. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsi. tényleg félreértettem.
2014. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
am a 2t hatékonyságával nem vagyok megelégedve.fogyasztáshoz viszonyítva kevés a teljesítmény, idétlen fordulatfelfutás. nem elvből mondom hanem mert ez van. sok a veszteség( hő, kipufogón távozó üzemanyag stb.) 4t hálásabb. +szebb a hangja ,bar ez ízlésfuggő. 5ös utólag is boci :)
2014. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!