Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Simsonomnak mi lehet a baja?

A Simsonomnak mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Bár tudom így elég nehéz pontos választ adni.Simson S50N-em van hidegen pöccre indul,melegen viszont teljes gázon sem pörög fel.Okozhatja ezt szimreing csere hiánya vagy más lehet a baj?
2014. jún. 5. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom sokáig szenvedett hasonló problémákkal.

Hidegen indult, de ha menet közben nem pörgette, akkor néha úgy telekapta magát, hogy el kellett zárni a benzincsapot ahhoz, hogy felpörögjön.

Aztán cserélt benne súbertűt. Az új a régihez képest kétszer olyan vastag volt, sose hittem volna, hogy így el tud kopni!

Persze ez csak egy tipp, a felpörgési gondot okozhatja más is, pl. ha a szívató nem zár rendesen, vagy ha eltömődött valamelyik levegőjárat.

Melegen milyen színű a gyertya?

2014. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha hidegen pöccre indul szívató nélkül akkor sok benzint kap. Ez lehet hogy kopásra vezethető vissza. A szívató bowdenje könnyen járjon és legyen jól érezhető holtjátéka a karnak. Valamint meg kell gyűződni róla hogy a tolattyú végén a gumi tömítés ép-e, és a visszahúzó rugó sincs nagyon elfáradva.
2014. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Most,hogy a súbert a legfelsőbe tettem már kell neki szivató.A gyertya viszont fekete ezért gondoltam,hogy falsot kap és ezért olajos.
2014. jún. 5. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem falsol az. A fekete gyertya egyértelműen a túl sok benzin jele.
2014. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor veszek egy súbertűt a másik már sztem úgyis 35éves :)
2014. jún. 5. 19:11
 6/11 anonim ***** válasza:
A fekete gyertya a túl sok benzinre utal. Fúvóka mekkora van benne?
2014. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nemtudom,de ha megtudnád mondani melyik jó akkor veszek bele ha lehet kapni.
2014. jún. 5. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ezt ki kell tapasztalni. Gyári motorba a 72-es, 70-es vagy a 68-as főfúvóka szokott jó lenni. Nem olyan drága, érdemes beruházni mindháromra és tesztelni hogy melyikkel a legjobb, nagyobbtól a kisebb felé haladva.
2014. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a gyors válaszokat.
2014. jún. 5. 20:39
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma leszedtem a gyújtás felőli deknit és csöppent az olaj annak ott nemkéne nem?
2014. jún. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!