Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jó a Suzuki gti?

Miért jó a Suzuki gti?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy miért vannak oda a suzuki gti-ért sokan. Egyszerűen megszállottak mint ha Ferrariról beszélnének vagy nem is tudom.

Holott sokkal jobb autókat lehet kapni ennyi pénzből! astra f gsi. meg még lehet találni párat sztem

Szóval a kérdés, hogy ezt írja már le nekem valaki normálisan, hogy mi éri meg abban a sza...ban? !



2014. máj. 30. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem egyforma az emberek ízlése, igénye és pénztárcája.
2014. máj. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Rolex, pingvin.. asszem kiégtem xD


Egyrészt az ízlésünk sem egyforma. Kérdezhetnénk ugyanezt n+1 autóról.

Miért jó a Swift GTI? Mert kicsi és megy, mint állat. Azt a 700 kilós bódét nagyon viszi az a 100 lovas motor.


Neked mi érné meg, egy Astra GSIben? Én pl egyikért sem adnék egy forintot sem.. :D

2014. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
A stílusodból ítélve ott is vannak gondok. Megvan az oka, hogy mért szeretik sokan, de nem állok neki elmagyarázni, mert szerintem úgy is sok(k) lenne egyszerre számodra.
2014. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok öröm kicsi pénzből. Milliárdosok meg Lamborghinit vesznek.
2014. máj. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van kérdező, savanyú a szőlő a busz ablakán keresztül? :D
2014. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ültél már ilyenben? Kérdésedből arra következtetek, hogy nem.
2014. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!