Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Természetes, amikor a motoron...

Természetes, amikor a motoron húzom a gázt, akkor a fényszórók erősebben világítanak?

Figyelt kérdés

Van egy Yamaha XV535-öm. Most volt egy kis aksi problémám, de szerencsére újat kellett vennem, mert a másik zárlatos lett. Viszont előtte még észre vettem éjszaka, hogy nem egyenletesen égnek a fényszórók, folyamatosan változik, sebességtől függően. Azt hittem aksi problem, mert eddig ezt észre sem vettem. De új aksival is ilyen.

Ez normális dolog? Vagy van valami gebasz a fesztszabályzóval is?



2014. máj. 28. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
normális mivel a generátort jobban tölti de ilyen új motoroknál nem normális nézesd meg!
2014. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez 1991-es évjárat. Szóval nem mai.
2014. máj. 28. 21:37
 3/6 anonim válasza:
Egy keveset előfordulhat hogy változik a fény ereje a fordulattól függően de ha nagyon sokat változik akkor az fesszabájzó gyanús a dolog.
2014. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi! ;)
2014. máj. 28. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha túl magas feszültségen tölt a generátor, akkor elsőként a világítás és a féklámpa izzókat fogja elmajszolgatni, úgy havonta-kéthavonta egyet. Ha ez történik, akkor érdemes villamosságishoz vinni a gépet, mert baromi idegesítő havi egyszer valahol az út szélén a sötétben cserélgetni a fényszóróizzót, vagy fizetni a féklámpa nélküli közlekedésről szóló csekkeket.
2014. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezt most csak úgy tudom megállapítani, ha beviszem egy villamosságishoz ugye? Fontos lenne megtudnom, mert hamarosan nagy túrára megyek vele, olaszországba, és nem esne jól, egy esetleges elektronikai probléma. Természetesen, beviszem egy szervízbe is hogy minden oké legyen mindennel. Nem tudod véletlenül, ez mennyi pénzbe fog fájni nekem?
2014. jún. 1. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!