Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Peugeot 206...

Mi lehet a baj? Peugeot 206 cc, ha 1-2ben gyorsulok erőteljesen, akkor "nem természetes" motorhangja van az autónak.

Figyelt kérdés

Olyan mint ha szakaszosan kapna levegőt vagy benzint. Ha tartom a sebességet és nem gyorsítok akkor minden jó. Kis sebességi fokozatnál hallani erőteljesen, mikor a motor erőlködik.

A hangról itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=zv1Ul6io6G4



2014. febr. 24. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
kissé dízelesen szól, de semmi különöset nem hallok
2014. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a felső motortartót.


Szerintem.

2014. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez hosszútávon nagyon zavaró, lehet a videón nem jön át annyira. Hiába nézettem meg szerelővel, tippre azt mondta kerékagycsapágy, és ha nem jön be a tipp? tippre nem akarok 30-50-100 ezreket rákölteni.
2014. febr. 24. 22:14
 4/6 anonim ***** válasza:

emeld meg az adott kereket és forgasd meg a kezeddel a másik kezedet rakd a rugójára: ha remeg,zúg,morog akkor rossz a csapágy

nézd meg a 4 kereket nehogy megvicceljen a gép

2014. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hiába nézettem meg szerelővel, tippre azt mondta kerékagycsapágy, és ha nem jön be a tipp?"


A kerékcsapágy kb. 8000, melóval együtt is megáll 20 alatt!

Viszont a kerékcsapágy nem csak 1-2 fokozatban fog szólni, hanem a sebesség arányában egyre hangosabb lesz.


Persze csak szerintem.

:)

2014. febr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is így tudom, hogy az sebesség függő, nekem viszont csak gyorsulásnál van ez a hang, mikor a motor erőlködik. igen 20at mondott a szerelőm nekem is, hogy max annyi.
2014. febr. 25. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!