Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonom érdekes hangja?

Simsonom érdekes hangja?

Figyelt kérdés

Ha a Simsonom alacsonyabb fordulaton (3.ban kb45-50 km/h-ig), FELETTE MÁR NEM!!!, ilyen érdekes, dohogó, dübörgő,döngető hangot ad, az mitől lehet? Túl nagy a kompresszió, detonáció van, de 50 felett már szép hangja van... olyan létezik, hogy alacsony fordulaton detonál ( 1 mm lett levéve a henger tetejéből). Vagy azért adja ezt a hangot alacsony fordulaton, mert túl nagy neki az előgyújtás? Azt még hozzá kell tennem, hogy a kipufogóvégben nincs benne a handtompító (mert érzésem szerint nélküle jobba gyorsul), lehet , hogy csak bizonyos fordulat felett lesz annyi kipufogógáz, hogy lendesen kitölti a kipufogót, és azért szűnik meg a dohogó hang?

A HANG NEM CSÖRGŐ, NEM CSAPÁGY, VAGY MÁS FÁM ADJA, HANEM A KIPUFOGÓBÓL JÖN, azért mert szerintem alacsony fordulaton valami nem jön ki jól, csak nem tudom mi. Magasabb fordulaton tökéletes.



2014. máj. 28. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
A henger tetejéből? Az szép...XD
2014. máj. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mért? miben különbözik másabb, mintha a hengerfejből vettem volna le?
2014. máj. 28. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ott nincs 1mm csak úgy lekapni, nem is értem hogy nem veri a dugó hengerfejet. A hengerfejből szoktak, de abból is rengeteg az 1 mili.
2014. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!