Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le a simsonom ha...

Miért áll le a simsonom ha ráhúzom a gázt?

Figyelt kérdés

Nemrégen vettem egy simson, így nem igazán értek még hozzá.

Eddig ment szépen, de most egyik percről a másikra nem akar menni.

Ha beindítom alapjáraton megy szépen, de amikor ráadom a gázt lefullad.

Mi lehet a baja?


2014. máj. 19. 14:28
 1/6 Levente1999 válasza:
Valószínű hogy eldugult valami.
2014. máj. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Vegyél normális motort, ne ilyen csóróknak való leharcolt vackot! Az működni fog normálisan.
2014. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szeretnék venni egy normálisat is, ez csak azért kellett, hogy megtanuljak váltani, illetve hogy gyakoroljak motoron mielőtt ráülnék egy nagyobbra.

Kb 1 hete vettem, eddig nem volt vele gond, nem hiszem hogy köze lenne ahhoz hogy leáll hogy ma töltöttem bele üzemanyagot 5l/1dl benzin olaj keverékkel.


#2 A "nagy motorok"-kal is ennyi gond van, vagy csak a simson ilyen érdekes ?

2014. máj. 19. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd azzal hogy leveszed a karburátort, kiszeded mind a három fúvókát és sűrített levegővel átfúvatod őket. Majd szedd szét a benzincsapot is, abból ki a szűrőket,szintén kompresszorral átfúvatni, a benzincsatornákat is. Utána pedig most ki a tankot is rozsdaátalakítóval+háztartási sósavval. Szerintem csak valami kis dugulás lesz. A tank mosást azért mondtam hogy legközelebb ilyen ne forduljon elő. Vegyél majd egy benzinszűrőt is a benzincsőre.
2014. máj. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megpróbálom amit írtál.
2014. máj. 19. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:
elöször azért nézd meg, nincs-e elzárva a benzincsap ;) a karburátortisztítással elég utána foglalkozni.
2014. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!