Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a simsonom baja?

Mi lehet a simsonom baja?

Figyelt kérdés
Most lett blokk cserélve, henger is, és nagyon erős kis motor. nagyon jol megy.. de rugásra nem indul be, mert elmegy az erő.. betolásra indul, és nagyon jó is. Aztán 1-esbe másodikba, elkezdett puffogni.. sogorom, megnézte a gyújtást, de látta hogy főtengely szimeringes.. na mind1.. aztán kevésbé csinálta a puffogást, 3.-ba negyedikbe, észrevehetetlenül, nagyon piciket puffogott.. csak haza akartam vele menni.. ugy gondoltam még megjáratom, mentem vele egy bő fél órát, és egyre jobban puffogott, és egyszer csak elkezdett zörögni is, és leállt. betoltam, beindult, egyesbe puffog, zörög, másodikba leáll.. és érződik egyesbe is h elmegy az erő.. Ez lehet a főtengely szimering hibája? hogy puffog, és nincs erő?
2014. máj. 25. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha főtengely szimeringes akkor minek kell basztatni? Még jó hogy szar. És igen az a baja. szimering garnitúra 3k. És ha jól kicseréled legalább jó pár évig nem lesz vele gondod.
2014. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy lópélót szimeringes..akkor felpörögne alapjárat helyett, és úgy is maradna..

Akkor durrog ha kevés nyálat kap,kicsi a +szakítóhézag,vagy szmetyó van a gyertya elektródái között.

2014. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló. Hát valahogy haza kellett mennem, meg megis kellett járatni, mivel járatós. 2. válaszoló, ezeket megnéztem, a gyujtásra gyanakszom, de ha valaki okosabb nálam, és tudja mi a baja, vagy mi a megoldás, lécci rjamár le, mert nekem sürgős.. :( előre is köszi :)
2014. máj. 25. 16:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Kompresszió milyen benne?
2014. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már meglett oldva, egész blokkot ujitottuk :D
2014. jún. 13. 15:38
 6/7 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a válaszokat:)
2014. jún. 13. 15:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak egy szimeringet kellett volna, kicsrélni, ami 1-2 száz forint + fél óra munka.
2014. jún. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!