Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi a4 keszülök venni,...

Audi a4 keszülök venni, szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Lehetoleg benzinest 1.6
2014. máj. 26. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem mondtál árat, nem mondtál állapotot, nem mondtál évjáratot, nem mondtál semmit. ennyi erővel autót készülök venni, szerinted megéri?
2014. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mennyiért és milyen állapotban van. Meg az sem mindegy hogy egy 1 éves vagy egy 1996-osról beszélünk.
2014. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megéri, vedd meg.
2014. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem eri meg. Abban az ertelemben semmikepp, hogy te valoszinuleg egy 10+ eves lefingott romhalmazt keszulsz megvenni, mert bekattant, hogy neked O'di kell, fekete fustuveges alufelnis A4-es, ha torik, ha szakad, mer' az a meno.


Nos, 'nem eri meg', a gatyad ra fog menni a szervizre, a tankolasra, mivel az 1.6-os motor nem epp versenylo - tehat taposni fogod neki, mint ahogy az elozo gazdaja is ezt tette.


Hajra!

2014. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg éri vedd csak meg. Ha ettől érzed jól magad és ez a típus tetszik nézz magadnak egy jó állapotút és vedd meg :)
2014. máj. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1997 körülit gondoltam. 1.6 101 lo. kb 500E ft.


Azért benzinest mert ebbe kevesebb a km és sztem találni még jo állapotút.


Szerintem 101 loerősen már nem kell annyira nyomni neki, hogy kapkodja magát. Első kocsi lenne. Nem azért veszem, mert audi vagány stb minden, hanem azért mert amióta világ a világ én audis vagyok, nem tehetek róla ez van:) Szétnéztem ahogy tudtam még egy mazda 323f ba jöhetett volna szóba, de inkább maradtam ennél.


Miért menne rá a gatyám is?


Akinek van ilyen autója az tegye már meg, hogy ír róla pár szót. Előre is köszönöm.


Vagy, hogy egy 1.9 tdi-vel jobban járnék e? Leginkább rövidebb távokra használnám. (kb havi 500 (max 1000km ritkábban))

2014. máj. 27. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 1.6 benzin, 101 lóerő :)

Nem találom kevésnek egyáltalán, sőtt.

Fogyasztásra sem panaszkodom, 500 körül már jókat kilehet fogni.

Futóműje legyen jó, koppanásmentes, és akkor nincs gond.

Azt mondják, egy eladott autó ugyan olyan, mint az előző gazdája...

2014. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!