Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jövőhetén autót veszek. Ez jó...

Jövőhetén autót veszek. Ez jó választás?

Figyelt kérdés

Sokat vívódtam de úgy érzem megérdemlem hogy autóval járjak dolgozni. (napi 17km és vissza 17Km)


A link csak illusztráció: [link]


Matíz mellet döntöttem. Olcsó néz ki valahogy nem túl drágák a gumik se rá, és valóban eljár 5 literrel ?


400K + átíratásért van jobb autó egy matíznál ?


28/L


2014. máj. 24. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Egy 28 éves nőnek tökéletes választás.


Nem is tudnék jobbat mondani.


Csak ne kereskedőtől inkább magánszemélytől böngészd az aprókat.

2014. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tök mindegy honnan veszi.... vannak olyan átlag polgárok hogy ihaj..... bocs az offért
2014. máj. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
400k-s árkategóriában 28/L-nak szerintem is jó választás.
2014. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, még annyit: nem volt ilyenem még, se másnak az ismerettségi körömben, de kis autó, gondolom eljár igen 5 max ha nagyon hajtod 6 liter környékén.

Az adó is elég kedvező lesz rá.

2014. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz kis autó főleg ha neked tetszik és igen tényleg képes az 5 literes fogyasztásra.

Mondjuk személy szerint én inkább egy 1.0 vagy 1.3 swiftet vennék.

Ha kis motorral kell akkor pl egy ilyet

5 ajtós

[link]

3 ajtós

[link]

2014. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó választás. Vagy kétszer sikerült kipróbálnom ismerősömét, hááát én egy forintot nem adnék érte.

Ennyiért inkább egy normális felszereltségű klímás Swift, nagyobb is valamivel, jobban is megy, nem fog többet enni.

2014. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Nincki ***** válasza:
Nem rosz kis autó, kolléganőmnek van, próbáltam már. Viszont egyvalamiről ne feletkezz meg akár matizt akár swiftet választasz! Ezek már 10-15 éves autók! Ha nem vagy műszaki beállítottságú, akkor jó ha van meletted egy férfi aki szeret bütykölgetni, mert ez a korosztályó autó már rendszeresen képes előállni kissebb-nagyobb hibákkal amiket általában akár otthon is meg lehet bütykölni. Ha nincs ilyen férfi a környezetedben, akkor (inged-gatyád helyett) toppod-szoknyád rá fog menni a szerelőre, mert azok szeretik lehuzni az ártatlan hozzá nem értő lánykákat!
2014. máj. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jól néz ki, de gyenge az egész, mind biztonságban mind minőségben. Egy Suzuki Swift sokkal jobb választás, vagy egy Opel Astra F.
2014. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte csak jobb választás létezik ennyiért, mert nem tartom számon autóként a Matizt. Sokkal jobban jársz egy Puntóval, F Astrával, Polóval stb. Ezekből szép állapotú, jól felszerelt, netán működő klímásokat is ki lehet fogni ennyiért. Nem a gyártási évtől függ, mennyire megkímélt egy kocsi! És ezekben legalább nem halsz meg, ha neked jön egy biciklis.
2014. máj. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!