Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor választás előtt állok help?

Motor választás előtt állok help?

Figyelt kérdés

A2 es jogsim van 35 kw-ig jó azaz 48 lóerő, kiszemeltem magamnak 1 enduro motort YAMAHA WR400F (2001 es vagy újabb)

400cm3 47-48 lóerős ami pont belefér ebbe a jogsiba



2014. máj. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A 35kWattos az okés, de abból volt 45kWattos, erre érdemes figyelni.
2014. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg arra figyelj hogy ha 35kw-os a motor ahhoz minimum 175kg-os önsúly is kell, igen, minimum, mert van egy olyan fránya magkötése is az A2 kategóriának hogy a teljesítmény/önsúly arány nem lehet jobb mint 0.2kw/kg.

Lehet hogy van is ennyi a motor, nem tudom. Azok a mérvadó adatok amik a forgalmi engedélyben szerepelnek.

2014. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

ilyet néztem ha megnézitek leírásában ott van hogy vezethető A2-es jogsival

2014. máj. 16. 11:09
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Na ezért mondtam hogy a forgalmi engedélyben lévő adatok az érdekesek, mert mindkét link szerint kiesik a szórásból ez a motor. Ha valaki kibulizta máe hogy mondjuk a valósnál alacsonyabb teljesítmény, vagy magasabb önsúly van a forgalmiban, akkor nincsen gond, de a valós adatokkal ez nem A2 kategóriás motor. A második linken még plusz egy tőrdöfés hogy a teljesítmény abszolút értékben is kicsúszik a korlátból 0.3 kW-tal. Nem a játkodat akarom elrontanni, csak mondom, hogy tudd mire kell felkészülnöd. Széles utat!

2014. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!