Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiamnak vennék egy kocsit,...

Fiamnak vennék egy kocsit, BMW F30 320 D vagy Audi A4 2. 0 tdi lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Diploma ajándéknak kapná.

Eddig egy E46 320 D kocsija volt, gondoltam meglepem egy kicsit jobb kocsival.

A két autó közül melyik a megbízhatóbb és jobb?

Ha esetleg van olyan, akinek ilyenje van, örülnék ha leírnám milyen pozitív és negatív visszajelzések vannak ezekkel a kocsikkal.



2014. ápr. 28. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Mindegy mindkettőbe ő lesz a Jani.
2014. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
apa ne csináld, már ezért is köpködnek a haverok!
2014. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Bilibe lóg a kezed..
2014. ápr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem vegyél neki egy lada 1500-at aztán had menjen vele a kölök. _D
2014. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Mekkora egy KAMU kérdés :D
2014. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Látom ide találtak olyanok is, akiknek nem kellett volna.

De ha érdemben nem tudtok hozzászólni, akkor minek írtok?

Légyszíves a kérdésre válaszoljatok.

Sok autót nézegettem, ezen a kettőn maradt a választás.

Igaz hogy a bmw fiatalosabb, sportosabb, de az audi meg kicsit konzervatívabb, elegánsabb, így szinte két véglet.

2014. ápr. 28. 17:53
 7/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem a BMW jobban bejön, pont azért, mert fiatalos, sportos. :) Szerintem egy fiatal fiúhoz is inkább ez illene.
2014. ápr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
92%
Mind a ket auto megbizhato, minosegi . Ezt mar csak te tudod eldonteni. Pl milyen a fiad ha felvagosabb vagy jo megjelenest akar akkor a bmw ha meg szolidabb de konfortosat akar akkor az audi. De szerintem a fiatalokhoz ez a bmw elegge illik. En az audit ismerem eleg megbizhato jo dolgaik vannak . Vannak dolgok amik versenytarsakhoz kepest is sokkal jobbnak szamit.
2014. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

Ez van, az ember már csak ilyen. Eszébe jut, hogy ő bizony egy Trabit kapott e jeles alkalomra. Én meg csak egy Traubit (az ital) :) Sokunk még egy olyan izé... E46, vagy mivel való megdobásnak is örülne.

Dehát az élet már csak ilyen, kit szegény, kit gazdag családba hoz a gólya (hogy a nyaka nyúljon meg annak a galád madárnak... hááháá, megnyúlt:) ).

Ha már túltettük magunkat az irigykedésen, mindkettő jó, de a változatosság kedvéért hagy üljön most egy Audiba az a szegény gyerek. Én ha volna pulya, bizony inkább egy igazi különlegességbe ültetném, egy Ford Mustangot tolnék alá gyorsan, észrevétlenül, amíg az elefántot keresi ott, ahova mutatok, hogy ott van.

2014. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Eddig két BMW-t fogyasztottam el.

E46 és E90 M3 as volt mindkettő.

Nemrég adtam el az E90-est, most nézek egy másikat, de az is bmw lesz, de már dízel.

Valószínűleg az új 520 D lesz.

Ha a fiúnak is már bmw -je volt, érdemes olyat venni, mert ezt a kocsit nagyon meglehet szeretni.

Az audi inkább középkorúaknak és idősebbeknek való.

2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!