Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiamnak vennék egy kocsit,...

Fiamnak vennék egy kocsit, BMW F30 320 D vagy Audi A4 2. 0 tdi lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Diploma ajándéknak kapná.

Eddig egy E46 320 D kocsija volt, gondoltam meglepem egy kicsit jobb kocsival.

A két autó közül melyik a megbízhatóbb és jobb?

Ha esetleg van olyan, akinek ilyenje van, örülnék ha leírnám milyen pozitív és negatív visszajelzések vannak ezekkel a kocsikkal.



2014. ápr. 28. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Én Audira voksolok.

Első autóm nekem is egy A4 1.6i, és tökéletes választás.

Dízelt szerintem ne, nem az lesz az első hogy normális tempóban kocsikáznak egyet a haverokkal, hanem tapossuk meg, mennyialattvan100on...

Ott meg azért égő ha füstöl a díííízel.

A4, 1.6-1.8T-re szavazok

2014. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
36%

"Eddig két BMW-t fogyasztottam el. "

Erős gyomrod lehet...

2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%
Az öntvény blokk is lecsúszott? :D
2014. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%
KAMU!!!
2014. ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egy NÉGERFUDZSINAK jobban örülne de szerintem f30-as árát nézve tényleg egy Mustang 3.7 vagy anti-feltűnőségi viszketőknek VW Golf R vagy komolyabb Audi R8 amivel nem kell félni hogy barátnő nélkül marad a kis család szeme fénye vagy ha mindenképp diesel kapjon egy BMW M550D!!!! negatív meg pozitív visszajelzést meg szerintem nem kapsz, köztünk nincsenek olyanok akik egy vadi új "luxuslimuzinnal" furikázik és az a hobbija hogy a gyakorikérdéseken válaszolgat. A régi E46-ot ist 2.0 dízel hajtja mint az f30-at csak az egy új autó. és nem attól lesz ember az ember hogy mennyi suskája van! hanem az hogy milyen belül.. csak egy ilyen kérdés ez felesleges mert neked kell tudni hogy milyen a fiad mit szeret. Nem lenne gáz megkérdezni milyen kocsit szeretne vagy milyen volt az előző. De ha full meglepetés akkor ha nem panaszkodott Bömösre akkor Bömöst kell vételezni
2014. máj. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!