Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adagoló hiba lehet?

Adagoló hiba lehet?

Figyelt kérdés

sztori : menet közben kivillant a motordiagnosztikám, már ezelőtt fél évvel is aztán el is aludt rá pár percre...

Most megint volt egy ilyen de már nagyon piszkálta a csőrömet, így elvittem egy hibakód kiolvasásra, ahol az alábbit tudatták velem... a pontos kifejezésre nem emlékszek, de valami nem megfelelő üzemanyag mennyiség vagy nyomás... (valami ilyesmi). A szerelő azt mondta hogy levegősödik a motorba juttatott üzemanyag ami az adagoló hibája lehet ( vagy pedig a tömítéseké ) és azt is említette, hogy ezért nem húz az autó rendesen, erre nevettem egy jót, hogy semmi gondom nincs az autó teljesítményével, olyan mint régen, nem is füstöl, szépen jár.. szerintetek mi lehet akkor ? Hátha van valami tapasztalatotok.. Elektromos adagolóról lenne szó.


A kocsi : vectra b 2.0 Di (x20dtl)



2014. máj. 19. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha ténylegesen nem változott semmit a menetdinamika és a fogyasztás, akkor én nem aggódnék.
2014. máj. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt a szerelőt felejtsd el, vagy menj vissza, és verd fejbe egy buzogánnyal, mert nagyon le akart húzni.

Ha hibátlanul indul, ereje nem változott, nincs adagoló hiba.

Lehet, az EGR szelep retkes, azt kéne pucolni.

2014. máj. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na akkor majd kigányolom az egr-t. csak nem fogom megtudni hogy ez volt-e a hiba forrás, hiszen ritka hogy ég a motordiagnosztika lámpa
2014. máj. 20. 09:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!