Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik volt a legnagyobb...

Melyik volt a legnagyobb tragacs amiben ültetek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 14:15
1 2
 11/14 Napkiraly ***** válasza:
Különdíjas a kispolszki és a 2105
2014. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Napkiraly ***** válasza:
Citromdíjas: trabant (pattog,instabil,fék nincs, nehezen indul, műanyag de mégis rohad)
2014. máj. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50 évvel ezelőtt volt szerencsém a BM egyik Tatra típusú csotrogányában ülni, mert a szomszéd kölyöknek az apja sofőr volt a főkapitányságon. Na, az volt egy csúcsmodell. Micsoda öröm volt neki, amikor aztán megkapta az első Volgát, a maga 80-as végsebességével és a szerény 27 literes fogyasztásával.
2014. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%

Notórius lepontozó vagyok. Engem is lehúztak már számtalanszor ebben a kategóriában, akár mennyire jó dolgokat is írtam. Ezt megunva a saját örömömre ezek után én is szépen lepontozok mindenkit akit csak lehet, már a kommentek elolvasása előtt. Szóval nem kell senkinek hazudnia, zöldet úgy se nyomok rá, ha ennyire zavarja a lepontozás, meg a százalékok, akkor ne kommenteljen.


"Megdögölött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is."


Béke!

2014. máj. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!