Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford EcoBoost 1. 0 tapasztalat...

Ford EcoBoost 1. 0 tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
csodás 3 henger 1000cm3 100ekm talán kibír, én már várom a 1200ccm 7es bmwket, a8 audikat és s merciket
2014. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Én alapból nem vagyok híve a kis motoroknak, de ha már kicsi akkor ne legyen feleslegesen túlbonyolítva. Tudom, hogy most ez a trendi, de szerintem ökörség ez az ezres turbós motor.
2014. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Inkább egy 1,6-os szívóbenzin ;)
2014. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért?
2014. máj. 30. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
mert ez az ecoboost egy értelmetlen piaci fogás egyrészt másrészt sokkal nagyobb az esélye hogy elromlik, és ha elromlik akkor nagyon sokba fog fájni, amúgy fordnál is tudják hogy az 1.6 szivóbenzin jobb, de csak ezzel tudják megoldani a környezetvédelmi előírások betartását laboratoriumi körülmények között, de ez nem feltétlen igaz a gyakorlatban.
2014. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Totalcar oldalán a Technika cikkek között van egy cikk ami pont az ilyen pici turbos motorokkal foglalkozik... Mondjuk úgy, hogy amíg nincs vele gond addig jó, de ha igen, az elég drága mulatság, ráadásul sokkal hajlamosabb is a meghibásodásra, mert egyrészt bonyolultabb szerkezet másrészt az alkatrészek igen nagy igénybevételnek vannak kitéve.
2014. máj. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is csak T-modellt veszek. 4 henger 3 literből. Orök élet. Pozitívum még az autó kényelme és egyszerű kezelhetősége.
máj. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!