Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.4es, benzines 3 ajtós...

1.4es, benzines 3 ajtós 2000es évjáratú ford focusról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megéri olyat venni? Volt valakinek olyan? Olvasgattam teszteket neten, de ugye ott elfogultság megvan, ha vki a saját autójáról tesztet ír. Kb mennyiért lehet jó állapotút kapni?
2014. máj. 9. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 1.8 dieselem volt, ráadásul kombi - de csereautóként kaptam egyszer egy ilyen 3 ajtósat, csak 1.6-tal.

Azzal elég dinamikusnak tűnt, a Focus futóműve még mindig megállja a helyét (ha ép, jó állapotban van), nekem kézreesett minden benne, a külsejét úgyis látod, hogy tetszik-e.

Szerintem jó autó, de az 1.4 gyenge a dinamikus közlekedéshez.


Az enyém 6 évesen került új gazdához, szóval azt nem tudom mennyire rohadhatnak vagy hullanak szét így 14 év után. Meg árat se tudok, pedig elhatároztam már egyszer, hogy megkeresem azt az ezüstszínű kombit és visszavásárolom a mostani Focus kombi mellé.

2014. máj. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért az 1.8as meg 1:6os már komolyabb, bár ahogy nézegettem az 1.6os nem fogyaszt sokkal többet, szal lehet jobban megérné azt venni?
2014. máj. 9. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!