Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW GT 530d-ről tapasztalatok,...

BMW GT 530d-ről tapasztalatok, vélemények érdekelnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyanok véleménye érdekel, akinek van, vagy az ismerettségi körében van. Vagy esetleg szerelőként ismeri, találkozott már ilyennek, van tapasztalata rólla.

Okoskodók, bmw utálók kíméljenek, köszi!



#BMW #5-ös BMW GT
2014. máj. 1. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a motorról tudok tapasztalatot mondani, ismerősömnek 4 éves 530dje van (nem tudom mikorit nézel) ő ennyi idő alatt beletekert közel 250 ezret, eddig még nem volt gondja kötelező szervizen kívül, de gondolom lassan befigyel neki egy turbó, vagy váltó felujítás. Ez a motor jó választás, az erő és fogyasztás között tökéletes egyensúly , vegyesbe simán tartható 8-9 liter körül
2014. máj. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt két M3 as bmw-m.

megvoltam velük elégedve, de igaz, ezek benzinesek.

most akarok 5ös bmw-t venni de én a sima sedan és 520 d.

csak jót hallottam róla, igaz, drága hozzá minden.

de ez az autó ez a kategória, ahol minden annyiba kerül, amennyibe.

2014. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2011-2012-es lenne, maximum olyan 60-80.000 km-el, fullextrássan. Németből lenne hozva.

Most egy quattro-s Audim van, azzal télen országúton, mikor még nincs eltakarítva a hó és mások 40-50-el poroszkálnak, simán megyek 80-90-el. Nem tudom a BMW-vel ezt meglehet-e csinálni? Mennyire szívatós télen a hátsókerék? Vagy érdemes lenne xd-sben venni?

2014. máj. 1. 17:42
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! A 730, az X6 és az 5GT között gondolkozok. 90%-ban viszonylag rossz minőségű vidéki országutakon közlekedek, nekem az X6 nagyon "pattogós" volt, amit próbáltunk. A 7-es kényelmes nagyon, de valahogy nagyon beleolvad már a tömegbe. Az 5GT csodálatos kényelmes és talán ez a legegyedibb, legkülönlegesebb és viszonylag kevés van belőle, ezt nézték meg a legjobban, amikor próbáltuk a 3 autót.
2014. máj. 1. 17:52
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
ha sokat mész vidékre akkor XDbe vedd inkább
2014. máj. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak a motorjáról tudok mondani ezt azt, nekem is egy iylen motorral hajtott, de más típus van.
2014. máj. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Minden értelmes vélemény érdekel, köszi!

Egyébként télen milyen a BMW összkerékhajtása az Audi guattro-jához képest? Van olyan jó?

2014. máj. 2. 06:39
 8/9 A kérdező kommentje:
Az xd-s mennyivel eszik többet egy sima 530d-höz képest?
2014. máj. 4. 18:54
 9/9 anonim ***** válasza:
1-1.5 liter
2014. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!