Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Samurai jó autó?

Suzuki Samurai jó autó?

Figyelt kérdés
És az 1.3-as átíratása kompletten mennyibe kerülne?
2009. dec. 27. 20:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
01:45 én tökre nem értem mit magyarázol. bocsi
2009. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
azt magyarázom, hogy a suzuki egy japán tervezésű autó marad még attól, hogy kis országunkban készül, de tudtommal a Samurai-t Japánban gyártották
2009. dec. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Japán tervezés? ugyanmár... Nézz rá a Kia Pride-ra. Az is japán tervezés, koreai gyártás és az egyik leggányabb autó...
2009. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
8:25! A vadászok nem azárt járnak Nivával vagy Pajeroval (a régivel) és nem Touareggel mert az nem jó autó, hanem azért mert egyrészt nincs rá pénzük hogy 10 milliós autót vegyenek, másrészt ki az a hülye aki 10 milliós autóval kimegy a terepre? pedig bírná... Nézzetek meg youtubeon egy-egy videót a touaregről és a samurairól...
2009. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
ja és ne a régit nézzétek hanem az újabbat, ugyanis arra vonatkozik a kérdés
2009. dec. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

csak ennyire jó terepjáró:

http://www.youtube.com/watch?v=fTH_gy1UV0M

http://www.youtube.com/watch?v=qr8eEWyKQHM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=zHRiWMvNjkc

[link]

szerintem ár-érték aránya kiváló

és ne hasonlítgassuk már a suzuki-t a vw touareg-el közel nem egy árkategória-típus

OFF:szerintem ha jó terepjárót akarsz, akkor egy ilyen is jó, de egy UAZ még jobb, persze az meg kiesz téged a vagyonodból szerintem.

2009. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
én annyit fűznék hozzá, hogy a suzuki samurai, a lada niva, illetve a mitsubishi pajero a leg kiválóbb terepjáró... na most nem azt mondom hogy az uaz sz*r, de annak ugyan ugy mint az aro nak a futóműve, illetve a hidak gyengék.. az uazt 4 embernek tervezték.. ha már mondjuk beleültök 10 en, vagy viszel vele egy 1m² fát, akkor várhatod hogy mikor easik ki alólad a kerék..... nem tudom szoktál e nézni off roados videókat, de a legtöbb a samurai és nem hiába... (jah, és a parancsnoki UAZ ról beszéltem)
2011. jan. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
félreirtam bocsi xd "...köb méter fát..."
2011. jan. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni hogy touareg samurai semmi értelme összehasonlítani amikor megyek hazafele engedjétek meg hogy elmondjam az ut eggyik oldalán hegy és telkek vannak és lehet hogy 160 al elhúz mellettem egy touareg de tudom hogy télen hóba 30cm es sárba bármikor én annak a hegynek a tetejére feltudok juttni a kicsit samuraiommal és egy igazi terepjárónak ezt kell tudnia köszönöm:)
2013. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!