Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 12 éves vagyok,2 hónap múlva...

12 éves vagyok,2 hónap múlva leszek 13. Néztem a neten és 13 és fél évestől lehet 50ccm-is motorból vizsgázni. A kismotor átiratása és kismotor vizsga szülői hozzájárulással történik?

Figyelt kérdés
Ugy nem lehet hogy szülő tudta nélkül hajtom végre? Igazából nem annyira támogatják az ötletet .
2014. máj. 6. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem már többször is ellenőrizték. És nagyon jót írt az egyik válaszoló, nem a rendőrnek kell megkötni!! Magadnak, mert tényleg csúnya dolgokat lehet okozni még egy ilyen szerkezettel is!
2014. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
könyörgöm 3 ezer forint 1 évre rá a biztosítás... ez az elmélet , hogy jajj én úgysem fogok neki menni senkinek én nem vok balfék meg stb....ez a legnagyobb vicc .. sosem tudhatod mi történik... ne arra sajnáld a pénzt.. ha benzinre van akkor erre is legyen
2014. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!