Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autóból érdemes utcai...

Milyen autóból érdemes utcai versenyautót építeni?

Figyelt kérdés
Már régóta nézegetem az autókat a neten. Olyat keresek ami alapból se gyenge tehát min. 100-120 LE fölött van. Nem az első autóm lenne, és később tuningolnám is. Gondoltam mitsubishi eclipsre de abból a '99es a legjobb szerintem, csak az ugye már 15 éves. Semmi gond azzal, de egy újabb autó vajon jobb, nem? Szóval milyen kocsit javasoltok?

2014. máj. 5. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Utcai versenyautónak fölösleges egy újabbat, jó a 15-20 éves autók is rá. Én azért egy hátsókerekessel kezdenék neki. Ford Sierra, BMW E36, Toyota AE86...
2014. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ára? Mert ha mindegy, akkor valami Subaru, Toyota, Mitsubishi, Suzuki, Skoda, Lada, amik így árban egyre lejjebb vannak. Persze ha sok pénzed van, vehetsz Mercedes-t, Audi-t vagy akár BMW-t is.
2014. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vegyél egy ladát és tuningold meg azt..

https://www.youtube.com/watch?v=2EVOmE-WCzw

2014. máj. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utcai verseny auto nincs, ha csak,nem vagy tele penzzel. Ami a versenypalyara kell, nem felel meg az utcai kozlekedesre, de mire ezt bepapirozod az elettol is elmegy a kedved
2014. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi válaszokat, írhattok még :D
2014. máj. 5. 19:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Zil
2014. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Astra f gsi, Civic vti, AE86... Feltéve, hogy egyiket sem egy "streetracertuningmatyihülyegyerektől" veszed, mert ezeknek az autóknak a 80-90 százaléka lerugott és/vagy 10-szer összetört bontószökevény. De ha nem, akkor alapból is jó autók.
2014. máj. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, majd odafigyelek honnan veszem :)
2014. máj. 7. 13:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!