Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitsubishi pajerot milyet...

Mitsubishi pajerot milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Évjárat, benzin vs diesel, manual vs automata? Leírom mire kéne: évi 3-4 ezer km, ha utazok vele akkor messzebb, szóval ezért talán jobb volna a diesel(???), terepre is kimerészkednék vele, de főként rendes autóúton használnám. Fogyasztását ismerem, úgy gondolom azért az évi pár ezer km-ért nem fogok venni egy szupertakarékos gépet. Milyen évjárattól érdemes venni, gondolom nagyon régieket nem, vagy mégis? 5 ajtós és 5 vagy 7 személyes érdekelne.
2014. máj. 2. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében megválaszoltad a saját kérdésed. Neked egy jó állapotú Pajero Wagonra vagy szükséged. Évi 3-4000-km-re még akár benzinest is vehetsz :)
2014. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen csak én még egy kanálkészlet vásárlás előtt is bizonytalan vagyok, nemhogy ez Milliós összegű autónál :)
2014. máj. 2. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Pénzből mennyi áll rendelkezésedre? Van mindenféle évjárat, kizárólag pénzfüggő, hogy hány éves.
2014. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja igen, ezt is le akartam írni, csak kimaradt... hát lényegében van 2 Millióm megtakarítva, meg egy honda motorom eladó, amiért még kb fél Milliót kaphatok, de nem akarom elkapkodni, ha kell hát várok még egy évet és összeszedek még valamennyit, annyi hogy kölcsönt nem akarok felvenni
2014. máj. 2. 22:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötekedni, de pusztán kíváncsiságból azt megkérdezhetem, hogy minek autóútra neked ilyen monstrum, pláne évi 3-4 ezer km-re?

Egy dolog, hogy megveszed, de a fenntartása nem annyi ám, mint egy sima személykocsié.

2014. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, hát lényegében szeretem a terepjárókat és már rég óta szeretnék is egyet, a pajero-hoz élményem is fűződik, a család másik része messze lakik, ha oda ellátogatunk kell a nagy kocsi, testvéremékkel pár hónap múlva már 6-an leszünk, ezért lenne jó ha 7 személyes volna (általában együtt megyünk, mert 400km az út és praktikusabb) És 2 felnőttnek a gyerekülés mellet hátul nem kényelmes 400km-en keresztül. Kocsival nem szoktam közlekedni (talán azért, mert nicns sajátom ;) ) szóval nem lenne minden nap használva. És azért kell ilyen nagy autó, mert általában oda is, visszafele pedig főleg megpakolva jövünk haza ami duplán kényelmetlen. Igazából fő okom nincs rá, vehetnék egy kisbuszt is, vagy mondjuk egy 7 személyes családi autót, de úgy gondolom ha már lúd, legyen kövér. Viszont amit írsz, a fenntartásos dolgot, abban van igazság és erre még annyira nem is gondoltam, de úgy gondolom, nekem így is jobban megérné, mint pl egy ford s-max, vagy hasonló 7 személyes autó. Épp ezért említettem, hogy terepen is használnám, ha már terepjáró, akkor kihasználnám az adottságait.
2014. máj. 3. 15:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja ez a család másik fele dolog úgy értendő, hogy a szüleim és sógorom szülei is egy városban élnek. Gondolhatjátok hazafelé hány liter húslevest kell hazahoznunk :)
2014. máj. 3. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!