Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kocsiról? Megvegyem szerintetek?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, használtat szeretnék olyan 8 millióig. Nem családi kocsinak, magamnak. Nem azért veszem mert "raj" kocsi. Ezt véletlen találtam, de azonnal "szerelmes lettem" ebbe a kocsiba.. Nézegettem a hirdetéseket, és ez egész jónak tűnik:

[link]

A fenntartás nem okoz gondot, ha nem tudnám megengedni, nem venném meg nyilván.

Nektek hogy tetszik? Mi a véleményetek arról aki egy ilyenből száll ki?


2014. máj. 5. 10:04
 1/8 Vizéli László ***** válasza:
Az ég világon semmi véleményem nincs az olyan emberekről akik ilyen autóból szállnak ki. Ez is csak 1 autó. Ha van rá pénzed és fent is tudod tartani akkor vedd meg. Sok baja biztos nem lesz egy darabig.
2014. máj. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jó alap, de nem hagynám így, ez a szín semmitmondó, és ronda is.

Kapna egy gyöngyházfehér fóliát és 20-as krómozott felniket, matt fekete veséket, és shadowline-t, és egy szolíd ültetést 20-20mm, hogy jól mutasson, meg körbe egy szolíd sötétítő fóliát.

2014. máj. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Úgy értem, hogy ku*va anyját, biztos sikkasztott/lopta az árát/adócsaló/maffiózó, ku*va anyját hogy ilyenje van, ilyesmi.. Mert szeretném elkerülni az ilyesmi megjegyzéseket és irigy pillantásokat. Magamnak veszem a kényelméért, nem másnak feltűnősködni. Kicsit sokat dolgoztam ezért az összegért.

2014. máj. 5. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:

bocs. látom shadowline alapból, szóval egy gonddal kevesebb :)

meg elég nyomasztó ez a full fekete belső

2014. máj. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3.

Hát ha gíy hagyad alap gyárilag, ezekkel a rodna felnikkel, szerintem nem sokan fognak rá irigykedni, sokan járnak ilyennel.

Viszont ha kicsit kicsinosítod, akkor sok irigyesed lesz!


Csak hogy tudd, akkor jársz jó úton, ha az emberek irigykednek, és rossz indulatúan állnak hozzád, ezt Schobert Norbi mondta, aki azért elég sikeres, és gazdag ember, sok irigyessel, és van stílusa, neki is BMW M5-e van.

2014. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ilyenre gondoltam:


[link]


[link]



ha megfogadod a tanácsomat, ilyen króm-arany 20-as felniket szerzel rá:

[link]

2014. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Kapna egy gyöngyházfehér fóliát és 20-as krómozott felniket, matt fekete veséket, és shadowline-t, és egy szolíd ültetést 20-20mm, hogy jól mutasson, meg körbe egy szolíd sötétítő fóliát."

Nekem így is tetszik!:) Szerintem gyönyörű színe van. Mindenképpen szeretném valahogy egyedivé varázsolni, de túlzásba nem akarom vinni, mert szerintem egy ilyen autóhoz nem illik a sok tuning.

A 20"-os felnik, a hátsó ablakok és a hátsó szélvédő sötétítése (csak ezeket lehet a szabály szerint) és az ültetés már az elején tervben voltak. A mattfekete vesék se hangzanak rosszul, de a színét -egyelőre- szeretném megtartani. Kifejezetten fekete belsőset kerestem, az összes autómnak fekete volt a "bele", ez tetszik. :D

De esetleg linkelhetnél olyan 7-est, mint amire te gondolsz!:) Vagy felniket is szívesen megnézek.


De pont az van hogy nem szeretem ha irigykednek, meg hasonlók. Amit mond a Norbi az igaz, tényleg akkor csinálsz valamit jól, ha irigyek rád. Van aki meg kifejezetten imádja ha tudja hogy sokan álmodnak arról ami neki napi rutin/használati tárgy, de én nem ilyen vagyok.

2014. máj. 5. 10:34
 8/8 A kérdező kommentje:
Szép gépek, köszi!:) Egyszínűt szeretnék, krómot. És valami sokküllőset. Ilyesmit tudsz?
2014. máj. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!