Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek így jól mutatna...

Tomboy454454 kérdése:

Szerintetek így jól mutatna az 1994-es évjáratú Honda Civic lépcsőhátú?

Figyelt kérdés
Ez az autó bíbor lila szinü. Nem tudom jól mutat na-e ilyen tuningal:Az eredeti lökháritók (elöl,hátul) feketére festve az első annyi módostiásal hogy festett rendszám;sötétitett ablakok ;fekete küszöb és lámpa elöl hátul [link]

2014. máj. 1. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezeknek a gömbölyű autóknak már nem áll jól, ha eltérő színű a lökhárítójuk, mint a kasztni. Fekete küszöb általában azokon az autókon van, ami már rohad és le van fújva rücsivel. Az is szebb ha színre fújt. Sötétített ablak mehet, az jól áll mindennek. Szerintem a lámpa is rendben van.
2014. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

festett rendszám


naná a kiviktuning legfőbb eleme.


boyracer sapkád van hozzá?:

[link]

2014. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ilyen kocsiról van szó, ugye? [link]


A legszebb gyári állapotban, egy szép alufelnivel. Még a sötétítés mehet rá, az semminek sem árt. De a feketére fúj elemek feleslegesek, a lámpa meg pláne. Mi bajod az eredeti lámpával?

2014. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ó békakivik rulez!!!!
2014. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ilyen autorol van szó, annyi a baj az eredeti lámpákal ,hogy beázik a bal első és akkor gondoltam jobb lenne egy ujj modernebb szebb lámpát berakni :-) de ha tényleg nem állna jol a festett lökös akkor belefektetek egy szép felnibe kb 200e ft ért meg a karosszéria javitására is:-)
2014. máj. 2. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál nem tuning csak a magad fajta hülyegyerekeknek, főleg az a lámpa, az über bucsu. Akik értenek az autókhoz, azoknak ez "bucsuzás". Tipikus fiatal hülyegyerek vagy, aki szét bucsuzza apuci pénzéből az apucitól kapott autót. Sok ilyet láttam/látok (autószerelő technikus vagyok). Hozzátok be a műhelybe a Civiceket (mert az versenyautó, szerintetek), hogy kéne rá "tuning", és miután átnézem az autót az engem nem érdekel, hogy a motor zabálja az olajat, kéken füstöl, esetleg a vizet is forralja, de életveszélyes az autó, mert valami nincs rendben a féken/futóművön/kormányzáson az esetek nagyon nagy részében, de ez titeket nem érdekel, maradhat úgy, de "tuning" az legyen. Jobb ha nem is költesz rá, 1 éven belül az ilyen idióták átlagosan 2-szer törik össze. És nem vén b .zi vagyok aki kötözködik, 23 vagyok és elegem van abból, hogy ilyen összetákolt hulladékokkal jöttök velem szemben az úton.
2014. máj. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd végig, tényleg végig, az összes választ is.


www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__5367575-igy-lehetek-autoversenyzo

2014. máj. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1 motorikusan mar nem lehet rajta mit csinalni mert rendbe van rakva 2milyen kocsi az ami zabalja az olajat?

3igerem nem fogok veleg szemben menni az uton de ha a hiradoba meglatsz egy torott honda civicet es tudod h az az en kocsim es szettortem 200 ezer forintos`tuningot`majd egy jot nevethec rajtam :-)

2014. máj. 2. 21:56
 9/10 A kérdező kommentje:
2014. máj. 3. 09:35
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!