Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féknyereg/dob festés ecsettel...

Féknyereg/dob festés ecsettel vagy sprayvel?

Figyelt kérdés
Melyikkel célszerűbb festeni? ecsettel fessem le a dobot és a nyerget, vagy pedig sprével fújjam le ?
2014. ápr. 26. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én spray-vel fújtam le. Úgy ahogy a flakonon volt írva, száradás után a 2. réteg következett. Természetesen előtte lecsiszoltam. Az eredmény tökéletes lett! :)
2014. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És bírja neked? nem pattogzódik le? mikor fújtad le ?
2014. ápr. 26. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ecsettel csináltam, 2 éves és semmi baja.
2014. ápr. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. ápr. 26. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:
ecsettel nem tud olyan lenni mint ha fújnád.
2014. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz fújni, akkor tényleg nem. De ha nem tudsz? :D
2014. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok újra. Persze, semmi baja nincs, úgy néz ki, mintha frissen lenne festve. >>> Hőálló festékkel fújtam! Elöl a féknyereg esetében fújtam mindent, ami ott volt, (csiszolás után) mert már elég csúnyák voltak. Lengéscsillapító, rugó, lengőkar vagy minek hívják. A féktárcsát azt lemaszkoltam, hogy arra azért ne menjen rá. Hátul meg a fékdob esetében a közepén van nekem az a kis kör aluminum izé, azt is leragasztottam szigetelőszalaggal, hogy azt se fújjam össze. Száradás után minden olyan lett, mintha tiszta új lenne!


Fékdobok újrafestése 2011.10.04.

Féknyereg festése 2012.09.29

2014. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :)
2014. ápr. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!