Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féknyereg, fékdob festés?

Féknyereg, fékdob festés?

Figyelt kérdés
Opel Corsa-ról van szó. Le szeretném festeni a féknyerget és a fékdobot hogy ne legyen csúnya rozsdázs. Motip féknyereg festéket találtam 400ml. ebből 1 elég vagy mennyi kell? Vagy ha tudtok más fajtát annak örülnék, mivel ebből csak piros, kék, sárga van. Neon zöldre szeretném lefujni de ha nem lesz neon zöld akkor pirosra.

2013. ápr. 24. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél 2-3at, azzal a megállapodással hogy ha túl sok, visszaveszik a megmaradt dobozt. Csiszold le, utána tömény hipós ronggyal töröld át zsírtalanításnak, vagy sósavval, alkohollal stb zsírtalanítsd, utána jöhet a festék. Kettő rétegnél többet csak akkor fújj rá ha nagyon nem fed, mert lepattoghat.
2013. ápr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen..épp ezért kérdeztem hogy mennyire lehet elég mert nem akarok feleslegesen venni +1et, mert nem olyan olcsó. De azért köszi a választ!
2013. ápr. 24. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sima hőálló festéket vettem a festékboltban, valami 1-2 deci 800 forint körül volt. Körbe kentem a 4 nyerget vele és a tárcsák nem kopó részeit és még maradt is. Jelentem hőálló és nem pattogott le.

Nekem csak azért kellett, hogy ha nyáron fent van az alufelni, akkor ne világítson a fekete féknyereg. Mi ecsettel csináltuk, pisztollyal jobb lett volna, csak lusták voltunk leszedni a tárcsákat és a nyergeket :)


Ha jól látom a neten, ez így ötöd annyiba került.

2013. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én motoromra is valamelyik idióta gazdája ráfújta a kályha ezüstöt a felnire.. a kipufogón úgy-ahogy okés, csak a rozsda ütötte át, de a felni az kegyetlenül néz ki és porlik.
2013. ápr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megcsináltad? Milyen lett? Én tavasszal készülök hasonló műveletre.
2015. jan. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!