Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra C 1,9 Cdti 150le...

Uccso89 kérdése:

Opel Vectra C 1,9 Cdti 150le vagy VW Golf V 1,9 Pdtdi?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok. Tudom hogy nem egy kategória a két autó de kíváncsi lennék a véleményetekre. Nem volt még egyikkel sem dolgom. Opel Vectra C 1,9 Cdti 150le vagy VW Golf V 1,9 Pdtdi???Az opel s fiat motor miatt dilemma a golf pedig a pd elemek miatt. Elvileg ha jól tudom mindegyik magasnyomású tehát a gondok ha jönnek akkor ugyan azok? Illetve melyiket ajánljátok. 25éves vagyok. Imádtam a b5 passatom, de az utóbbi időbe sok a hiba ezért cserélem és nem merek beleugrani a vw-be megint. Főleg a pd-be. A vectra pedig nagyon felszerelt és hát 150 ló. A golf csak 105. Nagyon vegyesen használnám a kocsit. Várom a segítségetek.Remélem jó sokan írtok:)

2014. ápr. 26. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

opel.


ja az hogy milyen motor van benne ! phff


a suzukiba is fiat van. az sx4be meg peugeot.


a saab-ba is fiat motor van


az új BMW 520 is peugeot 1.6 turbo. Na bumm.

2014. ápr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a fiat multijet mint a pdtdi.Én speciel isuzu motoros cdti astrát vettem,az a legmegbízhatóbb.Elég sok rosszat hallottam a pdtdi-s motorokról....
2014. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
pdtdi... eggyrész jobb csak vigyázni kell rá, gondolok itt arra hogy nem szabas szar benzint tankolni (auchan, tesco, metro, mol kút) meg igazándibol az opel egy sz*r vezettem már nem egyszer ilyet az 1,9es cdti úgy húz miontha pár egér akarna egy kamiont kiszedni az árokból, 1,9 pdtdi-t meg superb-be vezettem az is ment mint ha muszáj lenne nem hogy egy ksi lóhugy golfba(mármint súlyra)... az első meg marhaságokat beszél gm a saab is meg az opel is nem fognak szar francia motort használni plána a bmw nem aki meg élen jár a turbo technológiába egyszerűen marhaság
2014. szept. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha te a PDTDI-be benzint tankolsz, akkor valóban nem fogja sokáig bírni :)
2018. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!