Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-ben Opel F Asra Classic...

2001-ben Opel F Asra Classic vásáróltam /Lengyel összeszerelésű/ a gyárilag felrakot kűlsö gumikkal kb.80. 000km-mentem még ma is jelenleg 6mm mély a futozása, meddig lehet ezeket a köpenyeket használni?

Figyelt kérdés
DOT 3YFH E8N 3101 (31hetében készűlt 2001-ben)Madein Poland TUBELESS 175/70 R13 82T Igaz ha nagyon megnézem a kűlsö köpenyt kűlsöleg egy kisé hajszálrepedtnek látszik.Még ezek a gumik használhatóak? Vagy vegyek helyetűk újakat?

#3YFH #E8N #3101 #175/70 R13 #82T #/Madein Poland/
2014. ápr. 25. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Öreg gumik már nem tapadnak olyan jól, tehát hiába a mély bordázat, az csak abban segít már hogy nagyobb tócsába belehajtáskor is megmaradjon valamelyest a tapadás. Ha van rá módod vegyél új gumikat, ezeket meg úgyis megveszik még használtként...
2014. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12-13 éves gumi még viccnek is rossz
2014. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

13 éves gumi az már nagyon régi! Én nem használnám már őket, hiába van meg a profilmélység. A tapadása, szerkezete már nem olyan mint új korában.


Amúgy mi az hogy külső gumi? Van belső is? :)

2014. ápr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!