Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 GLX, milyen...

Suzuki Swift 1.3 GLX, milyen kötés ez?

Figyelt kérdés

napokban vettem egy suzuki swiftet ismerősömtől, neki elejétől fogva a gyári rádió volt bent ilyen régebbi tipusú kazettás, soha nem is nyúlt hozzá, én viszont szeretném kicserélni egy újabbra, szereztem is egy SD kártyás, pendriveos lejátszót, de nem tudom sehogy se bekötni mivel teljesen más a kábelezése..


itt egy kép a mostani kötésről: [link]



és itt az új rádió amit szeretnék bekötni:

ELÖL: [link]


HÁTUL: [link]


Milyen kötés ez? van ehhez valami átalakító? köszönöm szépen előre a válaszokat!



2014. ápr. 25. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Kell hozzá egy izo csatlakozó. Színhez szín szerint összekötöd és bedugod a rádióba.


[link]

2014. ápr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az újabbik rádió már ISO csatlakozós. Lehet venni különböző átalakító szetteket pár ezer Ft-ért. Keress rá a neten.
2014. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Színhez színt az picit egyszerűen hangzik.

Szóval. Az új rádiódhoz vegyél csatlakozót, és ne próbáld meg összevissza forrasztgatni. Az új csatlakozóhoz kábel is jár, amire mindig rá van írva hogy mi micsoda. Aszerint kérem összekötni.

2014. ápr. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 23. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!