Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ElektromosMotoromVanFelujitott...

ElektromosMotoromVanFelujitottukSorraEszi azAksikatMar 8volt bennes megint rosszak1,5ev alat egy bolt szervizeben csinaltatom esValoszinu a toltoArosz amit a szerelo allitolag megvizsgalt mit tehetek ha a tolto a rosz? Reklamalhatok? Szamlat nemadott

Figyelt kérdés

2014. ápr. 19. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Kín volt elolvasni. Legközelebb tisztelj meg minket azzal, hogy használod az írásjeleket!


Ha jól vettem ki ebből a zagyvaságból, akkor felújítottatok egy mocit, de a töltőjét már képtelenek voltatok magatok kimérni egy a piacon is kapható 2000 Ft-os műszerrel. Elvitted egy szakihoz aki bevizsgálta és nem adott számlát. Most a számla hiánya miatt akarsz reklamálni, vagy azét mert a szaki azt mondta jó a töltő, de szerinted nem az, vagy a rossz töltő miatt akarsz reklamálni a szakinál aki bevizsgálta?


Megfogalmaznád szép kerek mondatokban?

2014. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akksiból vehetsz olcsót és szart, vagy kicsit drágábban elfogadható minőségűt! Ráadásul az se mindegy milyent veszel, mert van amelyik nem bírja a nagy terhelést.
2014. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elnezéstaz irasjelekmiatt! Aztortent hogy vettem 4 ujjaksit 3 evig birniakall 15500 ft / db 3 honapalatt 2 meghalteljesen vettem bele megint 2 megint 2 meghalt. Es vettembele ismet 2 ot azis most a szerelom aztmondja h 1 kell bele a masikszerelo azt hogy4
2014. ápr. 20. 10:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Es hogy felis robbanhat mert igen nagy akumlatorok es ha a toltoje a rossz akkor reklamalhatok gondolom mert nemcsinalta meg a szerelo nemszolt hogy csereljemki es szamlat nemadott mikor kertem tolle aztmondta hogy az nincs
2014. ápr. 20. 10:30
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert ha a töltő a rossz akkor kezdettöl fogva azette meg az aksikat ami eleg kellemetlen mert igendráa az akumulátor es kártéritést szeretnêk. Mivel en mondtam hogy csináljákmeg minden baját. És gondolom aztfogják mondani hogy nincs szamlad es igy nembirom bizonyitani! De ha szamlanelkul dolgoznak akkor fellehetjelenteniőket nem?
2014. ápr. 20. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:

"Aztortent hogy vettem 4 ujjaksit 3 evig birniakall 15500 ft / db 3 honapalatt 2 meghalteljesen vettem bele megint 2 megint 2 meghalt. Es vettembele ismet 2 ot azis most a szerelom aztmondja h 1 kell bele a masikszerelo azt hogy4"


Ujjak nem kellenek bele, azokkal nem működik! Nem vetted olcsón az akksikat annyi pénzért, bár nem tudom mekkorák vannak benne, de 12Ah-sra gondolok.

Ha 4 db akksi van benne, akkor 2 db-ot kicserélni hülyeség, mert hazavágja a többit is. egyet pedig még nagyobb hülyeség kicserélni!

Egyszerre illik a 4 db-ot cserélni.

Ha a töltőd rossz, de a szaki nem vette észre, akkor mossa kezeit, mehet a sóhivatalba!


Szóval mennyivel tölt az a töltő, mit mutat a műszer?

2014. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!