Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chrysler bolt van Magyarországon?

Chrysler bolt van Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy 300c-t venni, lehetőleg újonan.

2014. febr. 20. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Chrysler bolt, mi? :D

Hány éves vagy, 12? :D

2014. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzel mi a gond? Talán a "bolt" kifejezés? Legyen szalon!
2014. febr. 20. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom a Pappas Auto Magyarország kereskedéseibe foglalkoznak a márkával.


Amúgy tényleg nem értem hogy akinek ennyi pénze van, nincs annyi sütnivalója hogy ilyeneknek magától utána járjon? Tudom ez az oldal arra való hogy az emberek kérdezzenek, de ez a kérdés már tényleg olyan, mint mikor a csecsemő elé oda kell tenni a kaját és kanállal etetni....

2014. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tudom, kicsit fura a kérdés. Persze nem csak bepötyögtem ide és vártam, én is járok utána...
2014. febr. 20. 18:11
 5/9 A kérdező kommentje:
A Pappas Auto honlapján nem találtam Chryslert.
2014. febr. 20. 18:16
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
2014. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"SzolgáltatásokMercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge és Kia szgk. és haszongépjármű értékesítés és szerviz Mercedes-Benz haszongépjármű, Mitsubishi Fuso és Fiat Professional értékesítés és szerviz Unimog értékesítés és szerviz, Unimog Mobil Szerviz Busz szerviz Használt gépjármű és Jahreswagen értékesítés TruckStore használt haszongépjármű értékesítés Bosch szerviz Karosszériajavítás és -fényezés Omniplus szolgáltatás Teljesítménymérő pad Kötelező műszaki vizsgáztatás elvégzése Felépítményjavítás Gumiszerviz és -tárolás Saját autómentő, kárrendezés Service 24h Szombati ügyelet Exkluzív AMG, BRABUS, Carlsson, STARTECH tuning Haszongépjármű- és buszmosó"

2014. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem találsz Chrysler-t, mert összeolvadt/megvette a Lancia. Egy időben árultak 300C-re nagyon-nagyon hasonlító autót Lancia valami néven, sajnos nem emlékszem a pontos megnevezésére.
2014. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A Chrysler már a Fiat SpA kezében van, Európában ebből kifolyólag a Chrysler 300C-t 2011-től Lancia Thema néven forgalmazzák. Sajnos azonban az európai piacon csak 3.0 V6 dízel és 3.6 V6 benzines motorral kapható.


Amúgy itt megtalálható az összes Lancia márkakereskedés:

[link]

2014. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!