Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ferrari szalonban be lehet...

A Ferrari szalonban be lehet a Ferrariba ülni?

Figyelt kérdés
A Ferrari Budapest szalonban, a Szabadság téren.

2014. febr. 1. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
55%

Ismered azt a közmondást, hogy Egyszer volt Budán kutyavásár? Nos, azt nem írhatom, hogy egyszer forgattak Meseautó filmet, de harmadik nem nagyon lesz.

Természetesen az autóba ott bele lehet ülni, akár azonnal haza is kocsikázhatsz vele. Vedd meg, s tied az országút.

2014. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%

miért ne lehetne. ha nem engedik ki kell csapni a balhét. h csövesnek néznek v mi? elő kell venni egy kis pénzt megmutatni hogy nem most jötél a 6.20 asal.

egyböl másképpen fognak hozád álni...

2014. febr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Most nem tudom ki, hogy értette a választ, de most ha én oda megyek, és meg szeretném nézni belülről megengednék, hogy beüljek? Félreértés ne essék, nem akarom megvenni :) ! Csak meg szeretném nézni...
2014. febr. 1. 21:24
 4/18 anonim ***** válasza:
56%
13. kerületbe van egy olyan autó kereskedés ahol ferrari + bmw + sok drága autó van haverommal amikor 15 évesek voltunk 1X bementünk és minden autóba beültünk + nyomtuk a fotókat nem szólt ránk a kutya se ,de ha lehet ne úgy menny be mint egy csöves
2014. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
99%-hogy attól függ, mennyire nézel ki pénzesnek. Nem hiszem, hogy csak úgy hagynának mindenkit beülni azokba a kocsikba, el lehetne képzelni egy idő után hogy néznének ki a sok sáros cipőtől épp.
2014. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
szóval, ha ingbe, fekete nadrágba, órába, szép cipővel megyek, és egy chevrolet-val, akkor engedik? :)
2014. febr. 1. 22:09
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, de adnak mellé egy magyar nyelvkönyvet is.
2014. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
ne foglalkozz ezekkel a trollokkal, simán megengedik ha tisztán mész.
2014. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Troll az aki lepontoz mindenkit, gondolkodj is néha... szerinted egy 50+ milliós autóba majd mindenkit beengednek ülni? Ha bemész egy BMW-Merci-Audi vagy hasonló szalonba, még onnan is kinéznek ha olyan az öltözeted, nemhogy beülni engedjenek... és akkor még csak prémium kategoria nem is a luxus...
2014. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, hogy ha mindenki beleülne, letaposná, ki akarná megvenni?! :) Arra én is gondoltam hogy nem rongy ruhába megyek be.
2014. febr. 2. 07:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!