Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Ferrari szalonban be lehet...

A Ferrari szalonban be lehet a Ferrariba ülni?

Figyelt kérdés
A Ferrari Budapest szalonban, a Szabadság téren.

2014. febr. 1. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem engednek beülni. Hidd el, ismerem őket. Mellesleg jogosan nem engednek, az autók nincsenek is nyitva.
2014. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
lehet neked nem lehet, híd el egy kis protekcióval, ismerösi körrel, bemész, megkérdezed szimpátikuasan töllük, kinyissák egy foto erejéig.. vagy jattolni kel.. de akkor is megéri.
2014. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, köszi. Bár már kb 200x voltam bent, és mindig korrekt voltam, de azért köszi hogy elmagyarázod ;)
2014. febr. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ebből azért azt szüröm le, hogy nem igazán lehet beülni!
2014. febr. 10. 15:43
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Fikció: Olyan helyzetben vagyok, hogy lazán vehetek magamnak egy Ferrarit. Nem Túró Rudit a Tescoban, nem trabit a roncstelepről, hanem egy méreg drága sportautót.

Megvenném-e, ha már más játszott vele? Nem. Nem, mert a pénzemhez elvárások is tartoznak.


Megkockáztatja a szalon vezetője, munkatársa, hogy a kocsi a nyakukon maradjon? Nem tucatjával veszik ezeket.

2014. febr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ez teljes mértékben igaz! Én nem is állítottam a kérdés feltevése előtt, hogy be lehet ülni. Én is elvárom annyi pénzért, hogy ne legyen kitaposva.
2014. febr. 10. 19:51
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon fogják. Milyen lenne már, ha mindenki besétál, beül a kocsiba, lő 3 fotót, amit rak is fel facebook-ra, hogy most vette a keresztfater/apám/rokon, és csá? Még a kőgazdag potenciális vásárló se ezekbe fog ülni kormányt tekergetni, hanem nyilván elvisz egy tesztautót. Dolgoztam több autószalonban, Suzuki szalontól a BMW-ig sok helyen. Aki bement nézelődni azt általában megkérdezte egy kereskedő, hogy segíthet-e. Nyilván azért leszűrted a ruházatáról, hogy mi a szitu. Ha csak nézelődni akar, akkor ha nem putris/rosszarcú fazon, hagyják, meg szívesen mesélnek az autóról neki. De ha elkezdi cibálni a kormányt, meg beül mindenbe és tapizza a kocsit, azért már szólnak. De általában a potenciális vevők se a kiállított kocsikba ülnek, hanem egy kávé mellett a kanapén megbeszélik a kereskedővel az elképzelést, max. megmutatja hogy melyik, vevő ránéz-belenéz, aztán mennek ki a tesztautóhoz. Legalábbis a legtöbb szalonban így volt.
2014. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egy pillanat alatt kiszagolják az összes betérőről, hogy komoly vevő, vagy csak kíváncsi. Akkor is, ha nagyon jól öltözve mész.
2014. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!