Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Derbi senda xtreme 50 sm...

Derbi senda xtreme 50 sm (kipufogó)?

Figyelt kérdés

1. Ha a kipufogóból kiveszüka folytásokat/Sport kipufogót teszünk rá akkor nő a teljesítmény,de ez nem káros a motorra?

2. Hogy /Hol kell a folytásokat kiszedni?

3. Milyen sport kipufogót vegyek rá?

4. Milyen légszűrő való rá?



#kipufogó #35ös
2014. ápr. 19. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy kipufogó önmagában nem sokat ér.

Kell nagyobb karbi,légszűrő esetleg nagyobb henger.

1.Csak és kizárólag akkor csökken az élettartam, ha nem bírod megállni és pörgeted.

2.A rezonátor részben szokott lenni azt kell kivágni, de ehhez szét kell vágni a rezonátort.

3.Malossi,arrow stb. De a legjobb ha csináltatsz külön a hengerhez.

4.Az a fém sportlégszűrőnek hírdetett szar semmire nem jó.Inkább valami márkás légszűrőszivacsot tegyél az eredeti helyére.

2014. ápr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De milyen légszűrő való bele ? 30 -35 ? Álló vagy 90fokos
2014. ápr. 19. 22:03
 3/4 A kérdező kommentje:

És a kipufogó szétvágását el tudod magyarázni részletesebben? Vagy rajzot /ábrát küldeni?

Ja és ezt meg tudom én csinálni vagy inkább vigyem szakemberhez?

2014. ápr. 19. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kipufogó szétvágás neked is megy, de össze is kell hegeszteni utána.

Ha üres a rezonátor akkor jó.

[link]


A légszűrő mindegy milyen csak szivacsos legyen.Nyilván ha terepen is van használva a motor akkor én hagynám az gyári megoldást új szivaccsal.

Fontos hogy a szivacsot fújni kell légszűrőolajjal, mert így tökéletes a szűrés.

2014. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!