Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2üteműre kipufogó készíttetése?

2üteműre kipufogó készíttetése?

Figyelt kérdés
Van egy 2ütemű 50ccm-es motorom(tzr 50 2008) és arra szeretnék készíttetni egy teljes rendszert vagy csak egy dobot.Tudnátok ajánlani hogy hol tudnék ilyet rendelni?mert akikkel beszéltem azok csak 4T-re gyártanak.Mielőtt elmondanátok: Tudom hogy nem olcsó, de szerintem többet ér mint más kipufogók, azért szeretnék ilyet, mert nem a gyári van rajt, Malossi rendszer van rajt és nagyon magas hangja van, nem olyat szeretnék mint egy 4T enduro, csak normálisabb hangot.

2014. ápr. 18. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 18. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy Malossi van rajta! Mér' akar minden tudatlan a kétütemű segédmotorjának GSXR hangot?
2014. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem leírtam hogy "nem olyat szeretnék mint egy 4T enduro, csak normálisabb hangot." de ha én vagyok a tudatlan akkor elnézést, tisztában vagyok azzal hogy milyen hangja lehet egy 2 üteműnek, és a malossival az a baj hogy az nagyon magas hangot ad a motornak, de mintha úgy emlékeznék hogy ezt is leírtam("Malossi rendszer van rajt és nagyon magas hangja van, nem olyat szeretnék mint egy 4T enduro, csak normálisabb hangot.") Erről ennyit.
2014. ápr. 19. 21:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem lehet még jogosítványom nagyobb motorra, ezért akarok ennek jobb hangot.
2014. ápr. 19. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!