Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fék lámpát egyedül hogyan...

Fék lámpát egyedül hogyan ellenörizhetem?

Figyelt kérdés
Van ugye az indulás elötti kötelezö ellenörzès... az összes lámpát tudom tesztelni egymagam, de a fèkre eddig nem jöttem rá hogyan lehet. Próbálkoztam tèglát tenni a pedálra de annyira nem nyomja be, hogy világítson. Legtöbbször egyedül járok, nincs lehetösègem megkèrni mást.

2014. ápr. 18. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Közel állsz egy lehetőleg fehér falhoz, és akkor hátranézve látszik a lámpák vetülete.
2014. ápr. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
22%
cseréld ki az összes izzót újra és egy jó darabig nem kell ellenőrizned... hébe-hóba pedig azért csak meg tudsz kérni valakit... Megnyugtatlak, nincs az az ember, aki nap, mint nap ellenőrzi. Ha nagyon aggódsz, akkor egy pótfék lámpát tetess fel mindenképpen...
2014. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Told előre az ülést teljesen, aztán nem is kell nagyon hosszú tárgyat odatenned közéjük, hogy benyomja.
2014. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kata kata ***** válasza:
Tegyél egy téglát a pedálra vagy támaszd ki egy darab fával.
2014. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tamaszd ki a mobilod úgy hogy ralasson a lampara és indítsd el a videofelvevőt majd nézd vissza 😊
2018. szept. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!