Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond az autó hátsó...

Mi lehet a gond az autó hátsó hangszóróival?

Figyelt kérdés
Nincs valamilyen különleges hangrendszerem.A gyári van a kocsiban.Azonban a hátsó ajtókban elhelyezett hangszórók nem szólnak.Kerestem már a zenelejátszó menüjében valami beállítást erre, azonban nem találtam.Lehet nincs bekötve?(ha ez a hiba állna fent akkor azt hogy tudnám házilag leellenőrizni ill. megoldani?Használtan vettem a kocsit,céges autónak használták.)
2014. ápr. 17. 18:07
 1/8 Mugen81 ***** válasza:
Ajtókárpit le!
2014. ápr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És azt hogy szedjem le óvatosan?Csak le kell cibálni?Vagy van valami pöcök ami tartja?(Amúgy erre gondoltam én is.Csak féltem h eltöröm.Aztán meg hogy úgysem tudom hogy pontosan mit is keresek.)
2014. ápr. 17. 19:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Ok a leszedésről találtam képeket+leírást.
2014. ápr. 17. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Menüben keresd a FADER szócskát.
2014. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Mugen81 ***** válasza:
Nem tudom milyen típusról van szó,de pár csavar a nyitónál meg az ajtóbehúzóban,körben patentok tartják jó erősen jó nagy hangja lesz ha letéped!
2014. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Menüben keresd a FADER szócskát."

Megtaláltam.0-ra volt állítva, de bármerre csavargattam nem szólt hátul a zene.

2014. ápr. 18. 14:57
 7/8 Mugen81 ***** válasza:

Biztos van hátul hangszóró?

Az ajtóba megybe elektromos kábel?

2014. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos vannak ott is hangszórók.Kicsit belátni.A kábeleket meg nem tudom h h mennek még nem tudtam leszedni a kárpitot.
2014. ápr. 18. 18:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!