Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ennek a Hondának miért villog...

Ennek a Hondának miért villog így a féklámpája? Gyári lenne?

Figyelt kérdés

Érdekes módon nem minden esetben villogott. Ha gyári, akkor mikor kell villognia?

https://www.youtube.com/watch?v=kS5vDKGi7j8&feature=youtu.be

Reggel láttam egy Golfot is ilyen villogó féklámpával, ez lenne az új trend?

Ennél a kérdésnél többek szerint valami utólagos szar, bár ebben kezdek kételkedni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__138..



2014. ápr. 17. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek csak simán szar lehetett valószínűleg. Láttam én már ilyen utólagos szart. Egy Mercinek stroboszkóp szerűen villogott a féklámpája még a hajógyári szigeten a disco előtt. Nagyon menő volt...


(megjegyzem én csak sofőr voltam, amúgy be se teszem a lábam ilyen helyekre. Nekem gáz az ilyesmi. Szégyellek már disco közelébe is menni)

2014. ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pár napja láttam egy új terepjárón, hogy villogott. Későn vette észre a piros lámpát és satufékkel állt meg. Amíg dolgozott az ABS addig villogott a féklámpa, utána folyamatosan égett. Nem tudom gyári volt-e..
2014. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A reggel látott Golf, és ez a Honda se satufékezett, de a Hondának korábban is villogott a féklámpája, de egy másik kereszteződésnél meg nem, szóval ezért furcsállom. A Magyar szabályozás nem is engedi a villogó féklámpákat, de sok mindent nem enged, amit később rendszeresítettek, ilyen volt a "pót féklámpa" is 20 éve.
2014. ápr. 17. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy baromság ez a villogás az biztos. Inkább zavaró és furcsa, minthogy az egyfolytában égő féklámpa megállásra késztesse a mögötte jövőt, hogy gyorsan a fékbe lépjen és ne menjen bele. Szóval baromság. Életbe nem raknék ilyet a kocsimra. De amúgy ezek utólagosak legtöbb esetben. Elmennek autóelektronikáshoz, merthogy nekik így joban tetszik. Olyat láttam még jó pár esetben, hogy egyfolytában égett a féklámpa. Az a pót - ledes is. Deaz meg valamilyen műszaki hiba. Nekem is volt már. Épp amikor már elterveztem, hogy megyek szervizbe, akkor múlt el és soha többet nem fordult elő azóta. De lehet ez a villogás is valami műszaki hiba. Igazából ha ilyet látsz és mikor mellé kerülsz, szólj neki. Akkor kiderül. Az a biztos.
2014. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!