Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért az Alfának, BMWnek,...

Miért az Alfának, BMWnek, Hondának vannak a legfanatikusabb, legelszántabb vásárlói?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Akik szinte már rajongva imádják a kocsijukat..
2011. okt. 26. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert az adott országokból ezek a márkák sugallják a nagy teljesítményt, a sportosságot, a versenyzést.

Nehezen lehetne rajongani olyan szinten a megbízhatóságért vagy a km-enként 100 grammnál alacsonyabb CO2 kibocsájtásért. :)

2011. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én elszánt renaultos vagyok!:) Csak szimplán mert rájöttem, 2-3 éves autókat tekintve ár-érték arányban messze a kategóriatársai felett áll. Ennyi.
2011. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg a sport Mercimből, teszek mindegyikre...
2011. okt. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%

Ez meg miféle légből kapott statisztika ?

Ott vannak például az Opel-fanok,a Subarus titánok,a Nissan Skyline függők,Mitsubishi EVO-sok az agyontuningolt fekete füstfelhőt okádó több száz pacis VW-ket is szóba hozva,a teljesség igénye nélkül.

"I'm fanatic" matricákkal a hátsó szélvédőjükön.

Én magam most egy RS Audira kuporgatok.

Azon is lesz ...

Alfa,Honda? Ugyan már hiszen nincs egy tisztességes sportgépük sem.

:))

2011. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: a Japcsik a HONDÁT kifejezetten sportosságra teremtették (persze nem alapból... kinyitod a pénztárcád és tuningolod a motort,hisz direkt erre lett gyártva)!


Az Alfák is jók (Boxer motor= pörgős motor, harapósak,gyorsan fel tud pörögni csak pont ez az amiért hamar ki lehet őket nyírni... kicsit még ezeken korrigálni kellene)


Amúgy BMW fan vagyok és azért választottam a BMW-t mert egyszerűen nem kellenek rá Tuning rácsing matricák,kamu légbeömlők és FAKE turbo! Megy ez anélkül is ;)

(hátsó kerék,nagy nyomaték/LE) igaz minden rajongásnak meg van a maga ára (Egy BMW-t fenntartani nem könnyű dolog,de ha szereti az ember ez nem akadály) :)

2011. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

Persze, nem csak ezeket az autókat imádják, felsoroltak többet is. Még mondjuk hozzátenném a Nissan 240 SX-et :)

Az ilyen emberek általában a szép, sportos autókat szeretik.

Ha megnézed mi a különbség egy ilyen felkapottabb márka és pl a Fiat Multipla, Ford Ka között, könnyen rájössz a dologra:)

2011. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szépség,stílus,szerelem,,

Erre dobban a szivük,ezt simogatja a szemük..

amit teljesen meg is értek:-)

2011. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!